Škoda Karoq – obstála v konkurenci?

 

Karoq je novým vozem v rodině Škoda. Podle reakcí prvních majitelů můžeme vidět, že se tento SUV automobil skutečně povedl. Za jejich oblíbenost ale může samozřejmě i současný boom SUV. A Škoda ve velké konkurenci skutečně obstála. Karoq může navíc zcela rovnocenně konkurovat většímu modelu Kodiaq. Jak si vede na silnici?

 

Skvělá jízda

Nečekanou skutečností je fakt, že je model velmi zajímavou alternativou k legendární Octavii. Karoq je totiž velmi oblíbený u rodin s dětmi. Je velmi prostorný a také pohodlný.

Jak jsou na tom jízdní vlastnosti? Prvním nezvykem možná bude zvláštně nastavený podvozek. Dodává ale vozu svůj charakter, na který pak nedáte dopustit. Zatím nejoblíbenější model je verze 2.0 TDI s výkonem 150 koní. Poháněn je sedmistupňovou převodovkou a pohonem všech kol. Což je u této cenové kategorie skvělá výbava. K dispozici jsou samozřejmě ale i benzínové varianty. Obě o 150 koních – čtyřválec a tříválec.

Vůz má skvělou dynamiku a spotřebu. Zrychlení z nuly na sto za 9,3 sekundy je u rodinných automobilů standardem. Nejlépe se auto chová při klidné jízdě, kdy jede na úžasnou spotřebu 7 litrů na 100 kilometrů.

 

Jak je na tom interiér?

Nám se nejvíce líbila verze s elegantním interiérem v bílé kůži. To je opravdu pastva pro oči. Auto je skvěle pohodlné – všechny sedačky jsou polohovatelné, což není vždy pravidlem. Digitální přístrojovka je zasazena tak, aby při manipulaci s ní nebylo třeba odklánět příliš pozornost od řízení. Skvěle pracuje se všemi moderními médii a je velmi intuitivní.

Zjistěte si více informací o Škoda Kodiaq na https://www.auto-poly.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download