Samoobslužná ruční myčka nabízí komfortní mytí

Hledáte možnost, jak rozšířit sortiment služeb ve Vašem pneuservisu? Skvělou příležitostí k tomu se pro Vás mohou stát automyčky od společnosti BKF CarWash. Právě ony se totiž postarají o to, aby zákazníci od Vás odjížděli spokojení a s čistým vozidlem.

Umyjte Váš vůz v samoobslužné ruční myčce společnosti BKF CarWash

Automyčky značky BKF CarWash představují ideální doplněk nejen pneuserivů, ale také čerpacích stanic, stanic technické kontroly a různých provozoven. Modulární mycí boxy byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Za takové lokality je možné považovat menší až středně velké obce. Automyčky značky BKF CarWash jsou vybaveny ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu BKF. Samoobslužná ruční myčka této značky disponuje šesti mycími programy, které se postarají o důkladné očistění špíny ze zákazníkova automobilu. Pečlivou údržbu autům dopřejí originální komponenty nejvyšších kvalit. Není nic příjemnějšího než vyjet s čistým autem také v končícím podzimním období. Díky automyčce již o tom nemusí klienti pouze snít.

Výhody automyček BKF CarWash

Společnost BKF CarWash myslí také na pohodlí svých klientů a umožňuje jim bezhotovostní platbu kartou. Bezhotovostní platba je v západních státech Evropy naprostou samozřejmostí. Společnost BKF CarWash se snaží držet krok. Oblíbený je také BKF věrnostní program, který umožňuje dobít BKF kartu snadno a rychle přes webový prohlížeč na internetových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz. Tento věrnostní program využití zejména majitelé služebních vozidel. Díky vzdálené správě automyček a dohledu přes internet můžete snížit návštěvy myček až na naprosté minimum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download