-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Pronajměte svůj karavan v období, kdy jej nepotřebujete

Poptávka po dovolených v obytných vozech za poslední dobu vzrostla. Spousta z nás byla donucena vyměnit zahraniční destinace za domácí. S ubytováním to často nebylo jednoduché, hledali jsme alternativy. Jednou z nich byla koupě obytného vozu, který dobře posloužil nejen jako noclehárna, ale i jako pohodlný dopravní prostředek.

Letos byste možná někam letěli, nechcete ale dopustit, aby vám poměrně nedávno koupený KW campervan, karavan, zkrátka nový obytný vůz parkoval celou sezónu na zahradě. A věděli jste, že existuje také možnost pronajat jej?

Jak pronajmout obytňák?

Obytný vůz, stejně tak jako cokoliv jiného ve vašem vlastnictví, můžete samozřejmě pronajímat po vlastní ose. Pokud s pronájmem nemáte zkušenost, může se z něj stát trochu bojovka. Zjistit, co vše je potřeba zařídit tak, abyste byli chráněni vy i nájemce, může být náročný proces.

Snazší variantou je svěřit vůz do péče odborníků, kteří přesně ví co, kdy a kde je nutné obstarat, aby proběhnul pronájem jednoduše, rychle a bez problémů.

Registrace vozu k pronájmu

Dříve, než bude možné zajistit plynulý pronájem vašeho obytného vozu, budeme potřebovat trochu vašeho času k registraci. Registrace je rychlá, jednoduchá a je zdarma. Důležité je však vyplnit co nejvíce informací o vozu a uvést veškeré vybavení, kterým disponuje. To samozřejmě zvyšuje pravděpodobnost pronájmu vašeho vozu.

Součástí registrace je také vložení fotografií. Před nafocením je hodné vůz uklidit, aby vzbuzoval dobrý dojem. Nemusíte být samozřejmě profesionálním fotografem, ke krásným fotkám dopomůže dobré světlo. Neboje se vkládat autentické fotky pořízené na cestách.

Při registraci vozu budete mít k dispozici kalendář, kam vyznačíte volné termíny a zadáte cenu pronájmu na den.

Po provedení potřebného můžete jen počkat, až si nájemce najde právě vaši obytnou dodávku a vypraví se s ní na parádní výlet.

Související příspěvky

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce

Pomoc, přijde nám návštěva!

redakce

Buďte jako firma vidět

redakce