8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Skvrny od červeného vína nebo fleky od potravin skvěle vyčistí rotační stroj. Hloubkové tepování koberců Brno

Zdravím,

jsem majitelkou menší kavárny na okraji Brna, ve které mám místo klasické podlahy koberce. Ze začátku jsem s nimi byla velmi spokojená, protože se mi do stylu mojí kavárny hodily, ale postupně mi začalo docházet, že to nebyla zrovna nejmoudřejší volba. Sem tam vždycky nějakému zákazníkovi něco spadne nebo se vylije na zem. Nejhorší je to vždycky s červeným vínem nebo mrkvovým džusem. Snažila jsem se takové skvrny několikrát vyčistit, ale nikdy to moc nešlo, alespoň podle mých představ ne. Rozhodla jsem se proto zainvestovat a najmout si úklidovou firmu.

Poptala jsem se známých, jestli nemají s někým zkušenosti a dva nezávisle na sobě mi doporučili čištění koberců Brno od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění koberců Brno. Bez dlouhého rozmýšlení jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na datu vykonání práce a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělalo už jen jejich příjemné vystupování a ochota přijít ve večerních hodinách, kdy už je podnik zavřený.

Koberce čistili pracovníci A SERVISU strojovou metodou, která na rozdíl od extraktoru nezanechává na kobercích žádné fleky, alespoň to tvrdí internet. A já taky, protože na kobercích po čištění skutečně nezůstala jediná skvrna a byly vážně jako nové. Navíc použili speciální dezinfekci, která krásně provoněla prostor celé kavárny.

Firma A SERVIS nabízí i další širokou škálu úklidových služeb, které do budoucna určitě využiji, například čištění oken a výloh. Po této zkušenosti totiž vím, že je pro mě zárukou kvality a určitě ji všem vřele doporučuji, protože málokterá firma odvede tak kvalitní práci za relativně slušné peníze.

Dlouhodobé řešení, likvidace, dezinfekce a sanace plísně protiplísňovým nátěrem LSG. Čištění fasád a graffiti Brno

Dobrý den,

náš byt v centru Brna je ve staré budově a bohužel jsme se museli dlouho potýkat s plísní v naší kuchyni a koupelně. Jsme manželé v důchodu, takže se nám v našem věku už nikam stěhovat nechce. Já jsem navíc alergička a manžel trpí na astma. Navíc začal mít velké zdravotní problémy, proto jsme museli najít řešení, jak se plísní účinně zbavit.

Naši známí nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace graffiti, dezinfekce plísně Brno, která nabízí odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. Tuto firmu využili na odstranění plísní na fasádě jejich domu a byli s ní velmi spokojeni. Opravdu jsme potřebovali firmu, které bychom mohli svěřit byt a přežít tuto hrůzu bez naší přítomnosti. Vzhledem k našim zdravotním problémům jsme se nemohli zdržovat v bytě, kde se vířil prach a plísně při odstraňování. Známí se nám však touto firmou zaručili, že se jedná o velmi seriózní pracovníky a nemusíme mít obavy z toho, že bychom je nechali v bytě bez dozoru.

51672837 - black mold in the corner of kitchen.

S firmou A SERVIS jsme si domluvili osobní schůzku. Pracovníci této firmy s námi probrali naše problémy a obavy. Domluvili jsme si čas, ve kterém jsme opustili byt a nechali vše na odbornících. Když jsme se do našeho bytu vrátili, oba jsme byli ohromeni z perfektního pořádku, který po sobě zaměstnanci nechali. Zdi byly samozřejmě bez plísně a vypadaly jako nové. Druhý den přišli nanést protiplísňový nátěr LSG, se kterým by se plíseň neměla dlouho objevit. Jsme rádi, že jsme dali na doporučení našich známých a využili služeb této vynikající firmy, která se zabývá i jinými službami. Třeba odstraňováním graffiti.

 

Související příspěvky

Ceny za pojištění domácnosti a nemovitosti jdou dolů, sjednat si ho lze i online

redakce

Firma Awac nabízí moderní technologii řezání vodním paprskem

redakce

3 důvody, proč si dopřát kávu v zaměstnání

majda