1.1 C
Prague
24.1.2021

Účinná zbraň v boji proti sprejerům. Anti graffiti, odstraňování Brno

Mám garáž v odlehlé části města. Je to ráj vandalů a zlodějů. Skoro každý měsíc je nějaká garáž buď vykradená nebo alespoň posprejovaná. Na mé garáži bylo jen pár čmáranic, tak jsem to nechal být. Poté jsem ale garážová vrata vyměnil, protože ta stará byla už rezavá a docela nespolehlivá. Bál jsem se, že díky nim bude moje garáž také vykradena. Nechal jsem si tedy namontovat vrata nová.

Když jsem po týdnu přijel do garáže pro nářadí, tak nová vrata byla celá posprejovaná. Vandalové se opět vyřádili. Byl jsem nešťastný a nevěděl jsem, co mám dělat. Když jsem se o tom zmínil v hospodě u piva kamarádovi, tak mi řekl, že řešil stejný problém, ale pomohla mu jedna profesionální firma. Dal mi na ni kontakt.

Tou firmou byla A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování Brno, likvidace graffiti a antigraffiti ochrana. Tato firma se zabývá odstraňováním graffiti a nabízí i antigraffiti ochranu. Znělo to více než dobře, tak jsem hned druhý den zavolal na centrálu a sdělil jim svůj problém. Bylo mi řečeno, že odstranění graffiti nebude žádný problém.

Také mi byla nabídnuta aplikace antigraffiti ochrany, se kterou jsem souhlasil. V daný den se pak pracovníci firmy A SERVIS dostavili ke garáži. Graffiti se snažili co nejvíce zeslabit. To se jim povedlo. Nakonec přišla na řadu antigraffiti ochrana. Tu nanášeli v několika vrstvách.

Moje vrata ochrání před graffiti spreji po dobu několika let. Je to tedy učiněný zázrak. Navíc A SERVIS zajišťuje následný servis odstranění graffiti. Vandalové už nebudou mít šanci. Od té doby se na vratech objevilo pár čmáranic, ale vždy stačilo zavolat do firmy A SERVIS a pracovníci je do několika dnů přijeli odstranit. A vandalové? Asi si všimli, že jejich výtvory na mé garáži dlouho nevydrží, tak to vzdali.

A SERVIS je opravdu profesionální firma. Pokud byste také rádi zvítězili nad vandaly, tak neváhejte tuto firmu kontaktovat.

Nestyďte se, si zavolat na pomoc „mytí oken Brno“

Jsem v invalidním důchodu se zády a umývání oken se pro mě stalo noční můrou. Nejen, že již nevydržím a nezvládnu to, co dříve, a jsem pak z jednoho umývání zralá na pobyt v nemocnici, ale zároveň je to, pro mě už i nebezpečné. Bydlím v 9. patře a při té představě, že mě opět čeká umývání oken, mám husí kůži.

17022926 - human hand washing window in nice summer day

Řekla jsem si, že jsem celý život dřela a zdraví a život mám jen jeden a rozhodla jsem si na výpomoc přizvat úklidovou firmu. Na internetu jsem, díky doporučení spokojených klientů, objevila firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí oken Brno. Kontaktovala jsem je a domluvila si s nimi termín čištění. Vzhledem k tomu, že jsem v invalidním důchodu a mám času poměrně dost, neměla jsem požadavek na žádný speciální termín. I tak mi nabídli termín velmi brzký, a tak jsem byla ráda.

Pánové z firmy A SERVIS přijeli a dali se do práce. Jejich práce byla velmi profesionální a čistá. Neudělali kolem sebe vůbec žádný nepořádek. Okna umyli klasicky rozmývákem a poté zbylou vodu stáhli gumovou stěrkou. Nakonec je perfektně vyleštili a to pouhou suchou bavlněnou plenou. Je to takové jejich tajemství.

Nepoužívají totiž žádná chemická leštidla. A nepoužívají je, protože leštidla mohou způsobit, že jsou okna flekatá a dokonce na nich nečistoty ulpívají mnohem více. A musím říct, že měli pravdu, okna mi vydržela čistá a lesklá mnohem delší dobu, než od předchozí firmy.

Jsem ráda, že mám po starostech a nemusím nikoho obtěžovat s pomocí při umývání oken. A SERVIS budu jistě volat i příště, když bude třeba, a vám je též doporučuji.

 

Související příspěvky

Nečekejte až se zazelená. Pusťte jaro do vašeho domova hned.

majda

Pro byty na krátkodobé pronájmy existuje řešení i v době koronavirové krize

redakce

Půdu účinně zateplí foukaná izolace od MAGMARELAX®

majda