12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Špinaví na výletě, čistí z výletu

Výlety s rodinou, s přáteli, na kolech nebo jen tak pěšky jsou hezkým zážitkem, který ale může vzít za své. Zejména, když máte živější děti, kamarády či psa. Těžko uhlídáte, aby si nevyzkoušeli hloubku hned několika louží, nebo se bláznivě nehnali po zablácené cestě a pes určitě vyzkouší bahnitý rybníček nebo místní křoví.

Když si chcete výlety pořádně užít, musíte tomu něco obětovat. Třeba čisté oblečení, boty nebo kolo. Co ale s tou vší špínou, když se vrátíte k autu? Naložit ty malé špindíry do auta se vám vůbec nechce, a to ani v momentě, kdy je převléknete z toho nejhoršího. Dá se to ale řešit i jinak.

Pro takové případy můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy.

Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší.  Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít.

www.karcher.czwww.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Strojírenská společnost Žďas pořádá 1. května den otevřených dveří

redakce

Pošta versus kurýr? Samozřejmě kurýr!

redakce

Čisté, elegantní a bezpečné – sklo pod kamna

majda