Staňte se nejlepším dárkovým baličem

 

Dárečky, dárečky, dárečky. Každé předvánoční období horečnatě sháníme ty nej nej nej dárky a není zrovna hezké, když celý dárek pokazíme špatným zabalením. Někdy to ale není vážně snadné. Zabalit některé dárky je docela oříšek. Představte si třeba kolo. Hezky jej zabalit, to je práce již pro zkušeného baliče. My jsme pro vás vytipovali dvě zajímavosti, se kterými se vám bude balení dárků zdát jako z jiného světa a půjde skvěle od ruky, a navíc ten výsledek.

 

Balení neviditelně

Jestliže patříte mezi ty, kteří nemají rádi, když je na balicím papíře vidět průhledná lepenka, zvolte lepicí bodíky Pritt Glue Dots. Jejich obrovskou výhodou je, že jsou neviditelné. Lepí z obou stran, proto je nalepíte z vnitřní strany a přiložíte vnitřní překlad a přimáčknete. Takto můžete slepit všechny strany stejně jako přilepit okrasnou stuhu nebo jiné ozdoby, či osobní přáníčko. Lepicí bodíky Pritt Glue Dots oceníte také při balení luxusních dárků, kde nechcete poškodit obal. Navíc velmi snadno lepí nejen papír, ale také jiné materiály jako je například módní látka.

Balení tradičně

Úspěšnost balení dárků závisí na několika věcech. První je použitý balicí papír. V posledních letech se díky ekonomice vyrábí i velmi jemné dárkové papíry, které pro nezkušeného „baliče“ představují problém. Takový papír se snadněji trhá ale i muchlá a práce s ním musí být velmi jemná a precizní. Opakem je papír velmi tvrdý, ani s tím, se nebalí dárky snadno. Klasickým příkladem mohou být některé silnější ručně vyráběné papíry, které vyžadují zkušenost. Proto je ideální střední zlatá cesta. Sílu papíru poznáte již na omak, stačí zkusit růžek papíru mezi prsty. Druhým úskalím jsou průhledné lepicí pásky. Méně kvalitní lepicí pásky bývají velmi levné, ovšem lepidlo na nich často nedrží a páska je tenká, proto se při samotném lepení trhá. Balení s takovou páskou je spíše na zlost a to, co jste chtěli ušetřit na pásce, jste prodělali na zkaženém lepicím papíru. Vsaďte na tradiční kvalitu a nezklamete se. Lepicí páska Pritt už nikdy nůžky přináší jeden bonus navíc. K lepení nebudete potřebovat nůžky, stačí vám jen vaše šikovné ruce. Kolikrát se vám stalo, že po několika stříhání lepenky byly nůžky tak znečištěné lepidlem, že jste je ani neotevřeli, natož aby stříhaly. S lepicí páskou Pritt už nikdy nůžky je kraj pásky speciálně upraven tak, aby se dal vzít mezi prsty a snadno odtrhnout. Žádné polepené nůžky, prostě jednoduše a bez problémů stačí pouze odtrhnout prsty požadovaný kousek.

Ze zdlouhavého lepení se stane pohodlná a pohodová záležitost. Užijte si balení dárků. Více informací naleznete na www.pritt.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download