4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Jaké mobilní příslušenství vám ulehčí letní cestování

Mobilní telefon vám na cestách poslouží nejen k telefonování a posílání zpráv vašim blízkým, ale také ke sdílení zážitků, pořizování fotografií nebo místo rádia. Pořiďte si mobilní příslušenství k telefonu, které vám z něj vytvoří multifunkční zařízení.

 

Fotografie

Pokud využíváte svůj mobilní telefon k zachycení zážitků a pořizování fotografií na dovolené, na výletě nebo při jiných příležitostech rozhodně byste měli myslet na dostatečnou paměť telefonu. Tu můžete výrazně zvýšit paměťovou kartou, kdy si můžete vybrat 16 nebo dokonce 32 Gb kartu.

Při focení oceníte také selfie tyč, díky které se můžete se svými blízkými nebo s partnerem pohodlně vyfotit například před kulturní památkou nebo u moře, případně na horách či jinde v přírodě.

 

GPS navigace

Velkým pomocníkem při cestování je GPS navigace. Tu můžete také jednoduše stáhnout do chytrého mobilního telefonu. Zároveň je zapotřebí pořídit držák na mobil do auta, abyste se mohli řídit podle mapy, která by měla být umístěna na palubní desce.

Kromě držáku do auta na mobilní telefon při cestách oceníte i handsfree sadu, se kterou můžete po cestě telefonovat, aniž byste drželi mobil v ruce a porušovali tak zákon.

 

Pro hudbu

Nejen na cestě, ale i na samotné dovolené oceníte použití mobilního telefonu jako zvukového média pro přehrávání hudby. Na cestování se hodí sluchátka, která mohou být i bezdrátová, propojená s telefonem pomocí bluetooth.

 

Na dovolenou

Ať už na chatu, k moři nebo třeba na hory, si můžete pořídit přenosné reproduktory, které mohou být opět propojeny přes bluetooth. Při poslechu hudby využijete také pop socket jako moderní držák na telefon nebo si můžete pořídit jiný stojan, ve kterém bude možné telefon i nabíjet.

 

Na sport

Při sportování oceníte nejen zmíněná bluetooth sluchátka bez kabelu, ale také obal na mobilní telefon, který se dá umístit na ruku a pohodlně využít při běhání nebo jízdě na kole. Při sportu oceníte také funkce mobilu, kam patří stopky nebo fitness aplikace.

Případně běžecké nebo jiné cvičební aplikace, které vám počítají spálené kalorie, měří kroky nebo uběhnutou vzdálenost. Abyste svůj mobil uchránili proti otřesům nebo případným pádům, myslete také na ochranné sklo nebo fólii, která ochrání dotykový displej.

Související příspěvky

Hledáte dárek pro muže? Vsaďte na takový, který prospěj i vám!

redakce

Z kartonu se nevyrábí pouze krabice

redakce

Ty nejlahodnější letní dezerty připravíte s Baileys

redakce