8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Studium MBA a jeho výhody

Vysokoškolské vzdělávání dnes není jedinou možností, jak se profesně posunout. V očích zaměstnavatelů velmi dobře působí titul MBA, který lze získat na některé ze soukromých škol. Jedná se přitom o profesní kvalifikaci, díky které získá absolvent nejen body navíc v rámci trhu práce. Studium MBA je forma doplnění a rozšíření manažerských a oborových znalostí a dovedností, které se hodí v každodenní firemní praxi. A tím výhody studia MBA zdaleka nekončí.

Titul MBA jako doklad o nově nabyté praxi

Studium MBA může být pro vysokoškolsky vzdělané lidi zcela odlišné než předchozí zkušenost s univerzitním vzděláváním. Průběh studia se totiž značně liší. Získání titulu MBA je podmíněno především schopností jedince prakticky aplikovat teoretické znalosti. Těžištěm práce je tak výuka, kde je dbán důraz na umění dávat znalosti do souvislostí a reálně je využívat. A to vše pod vedením zkušených tutorů, kteří se sami v oboru pohybují. S titulem MBA si tak student nejen rozšiřuje profesní obzory, ale získává další užitečnou praxi.

Flexibilní studium MBA pro každého

Mezi výhody studia MBA mimo jiné patří také vysoká flexibilita programu. Titul MBA získává uchazeč v průběhu 1 roku, kdy je distanční online forma kombinována s víkendovými workshopy. Studium MBA si tak mohou dovolit i vysoce vytížení lidé, kteří ocení sofistikovaný e-learningový systém a možnost konzultací s tutory kdykoliv a odkudkoliv. Učení se tak student může věnovat ve chvíli, kdy má chuť i čas.

books-484766_640

S MBA za jménem je větší šance pro kariérní růst

Zaměření na praxi a časová flexibilita, to jsou jen některé z argumentů, proč si titul MBA pořídit. Hlavním argumentem stále zůstává větší možnost uplatnění a kariérní růst. Studium MBA pomáhá svým absolventům získat práci snů a nakopnout profesní posun. Právě titul MBA je totiž jasným signálem pro personalisty i zaměstnavatele, že je kandidát schopným odborníkem, který na sobě neustále pracuje. Pokud tedy není člověku jeho budoucnost lhostejná, titul MBA je jasnou volbou.

Související příspěvky

Firma Awac nabízí moderní technologii řezání vodním paprskem

redakce

Je hedging na Forexu cestou k úspěchu?

majda

Průmysl je vlajkovou lodí české ekonomiky. Nejrůznější stroje a zařízení jsou pro něj nepostradatelné

redakce