Ty nejkrásnější zážitky začínají tam, kde končí komfortní zóna!

 

To už není žádná novinka, že to správné dobrodružství začíná ve chvíli, kdy si obujete pořádné boty, obléknete si nepromokavou bundu, naložíte věci do auta a odjedete co nejdál od míst, které znáte, abyste mohli poznávat ty nové. A když vás pak na výletě zastihne pořádná přeháňka a vy se musíte schovat do nejbližší horské chatičky, uvědomíte si nad svařeným vínem, jak příjemně strávený čas vám může nepříznivé počasí zařídit. Správné dobrodružství se neobejde bez zablácených bot, kol a zkrátka všeho špinavého. No ale kdo to pak má vézt domů v čistém autě? Pro takové výlety je tu parťák na cesty, který se hodí do každé nepohody.

Pro ty, kteří jednoduše jen tak doma neposedí je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Další šikovné tipy najdete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download