5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

S pouty k lepšímu sexuálnímu zážitku

V posledních několika letech výrazně vzrostl zájem o erotické pomůcky, ostatně není se čemu divit, protože se začalo více mluvit o sexuálních touhách. Pokud tedy hledáte způsob, jak ozvláštnit intimní chvilky, ovšem Venušiny kuličky či anální kolík jsou pro vás ještě stále vysoký level, začněte s pouty.

Ve sbírce erotických hraček jsou pouta nezbytná. Při hraní s pouty je však důležité, abyste byli mimořádně pozorní a ohleduplní. Bezpečnost je totiž vždy na prvním místě. Předtím, než se pustíte do hrátek, domluvte se na tom, co chcete a nechcete. Přece jen, prožitek by pro vás měl být co nejpříjemnější.

S pouty si v ložnici užijete

Zahrajte si s pouty rozumnou konsensuální hru. Existuje celá řada poloh, které můžete vyzkoušet v kombinaci s pouty. Zakoupit se dají i další erotické hračky, jako jsou třeba vomanizér a umělá vagina a podobně. Stejně tak nezapomeňte na lubrikační gel.

Velké oblíbenosti se těší kožená pouta, neboť jsou pohodlná a neztrácí ani po vzhledové stránce. Jsou vhodná pro každodenní i příležitostné využití. Další alternativou je bondáž, případně můžete sáhnout po saténových poutech. Záleží na vašich představách a preferencích.

Všechny uvedené hračky i další pomůcky zakoupíte v Sexio.cz, což je nejdiskrétnější e-shop v ČR. Nemusíte se bát toho, že by někdo věděl, co si objednáváte. Dokonce ani doručovatel netuší, co se v balíčku nachází, neboť je balení neutrální. Sexio.cz zkrátka chrání vaše soukromí. Spokojení budete i s pestrým produktovým portfoliem a nabízenými cenami. Tak neváhejte a pusťte se do výběru. Koupíte zde i menstruační kalíšek.

Zahrajte si online erotickou hru

Ve volné chvíli vám přijde vhod erotická online hra, která rozproudí vaši bujnou fantazii. Sexuální hra je vhodná pro páry. Stačí se zaregistrovat a pustit se do plnění zajímavých a vzrušujících úkolů.

Související příspěvky

Jak dokonale zařídit svou kavárnu?

majda

Spolehlivá firma na mytí výloh v Praze

Veronika

Dentální péče Swiss Smile – souhra přepychu a krásy

majda