Botník do každé předsíně

 

Bez botníku se neobejde snad žádná domácnost. Kam také všechny boty uložit? Při větším počtu osob v domácnosti to totiž může být problém. Řešením je kvalitní botník.

Předsíň bývá první místností domu a vytváří dojem z celé domácnosti. A jaký dojem asi vytvoří hromada rozházených bot na podlaze? Nevalný. Boty by zkrátka měly být uklizené a z očí.

 

Boty patří do botníku

Kozačky, sportovní boty, mokasíny, kotníčkové na zavazování, bačkory, jehlové, sandály… Schválně si spočítejte, kolik párů bot máte. A kolik každý člen vaší domácnosti. Věříme, že cifra to bude poměrně vysoká. A všechny tyto boty by měly mít své místo. Měly by být přehledně a bezpečně uložené. Sezonní obuv, kterou momentálně nepoužíváte, by měla být vyčištěná a uložená v krabicích na bezpečném a hlavně suchém místě například v šatně, nebo na půdě, kde bude dostatečně uchráněna před plísněmi a škůdci. A obuv, kterou používáte, byste měli ukládat do kvalitního botníku.

 

Vybíráme botník

Velikost botníku samozřejmě závisí na velikosti předsíně, ale i počtu bot, které do něj budete chtít vměstnat. Čím větší předsíň a větší počet bot, tím si samozřejmě můžete dovolit větší botník. Jaké máte možnosti?

 

Sedací botník

Velmi praktický je sedací botník. Jak již název napovídá, tento botník umožňuje, že si na něj můžeme pohodlně posadit, a nemusíme se tak obouvat ohnutí nebo v podřepu. Jedná se vlastně o velmi praktické spojení sedacích a úložných prostor, jehož výsledkem je nízký botník se sedákem.

 

Výklopný botník

Velmi oblíbené jsou i výklopné botníky, které vám pro svou malou hloubku v předsíni zaberou minimum prostoru. Na výběr máte botníky různých rozměrů, botníky nízké, vysoké, užší, či širší. V potaz berte v první řadě velikost vaší předsíně. Hodně vysoký botník doporučujeme připevnit ke zdi.

 

Policový botník

Především do malých předsíní je ideální policový botník, který bez problémů pojme i vyšší obuv, jež se například do botníku výklopného nevejde.. A obsah svého botníku nemusíte omezovat jen na boty, uložit do něj můžete vše, co potřebujete mít v předsíni po ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download