18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Úkryt pro dvě auta v levném podání

Jakým způsobem zajistit opravdu levný úkryt svým dvěma autům, aby o ně zároveň bylo postaráno a neměli jste obavu o jejich kondici? Existuje vůbec takové řešení, které by dokázalo optimální podmínky zajistit?

Společnost Hobbytec dokáže díky svým zkušenostem zajistit skvělá řešení, na která z finančního hlediska dosáhnou i méně majetní lidé. V dnešním čase je automobil naprostou samozřejmostí a v mnoha rodinách se objevují i dvě. V takovém případě vám pak nestačí jedna garáž, ale je zapotřebí myslet i na další přírůstek. Podívejme se na dvě alternativy, jejichž výstavbou se nedostanete do ekonomické krize.

 

Betonové garáže

V prvním případě se zaměřme na betonové garáže, jejichž vzhled a a vlastnosti jsou podobné klasické zděné verzi. Tato volba se dá využít i ve chvíli, kdy potřebujete vytvořit zázemí pro dva osobní automobily naráz. Betonová garáž patří do oblasti mobilních řešení, takže jejich výstavba vám nezabere více jak několik hodin.

Představte si tu úsporu času, kdy se dnes pustíte do objednávky a dalšího dne večer pohodlně parkujete. Betonový garáž je zasílána v modulovém provedení, kdy se za pomocí jeřábu usadí na připravené místo. Právě pro tyto důvody je betonová garáž natolik oblíbená. Společnost Hobbytec si však připravila ještě levnější možnost a ta se skrývá v montované garáži, takže není problém se domluvit a zaplatit o podstatnou část méně.

 

Přístřešek na auto

Do segmentu levného řešení spadá i populární přístřešek na auto, který představuje opravdu jednoduchý způsob, jakým si zajistit adekvátní odezvu při hledání odpovídajícího úkrytu. Někdo by se mohl obávat toho, že se zde váš vůz dostává do otevřeného kontaktu s aktuálním podnebím, to se však stává naopak velkou výhodou.

Automobil se nedostává do pravidelných klimatických šoků, jelikož zůstává ve stejných teplotních podmínkách. Navíc je přístřešek na auto obdařen střechou z polykarbonátu. Tento materiál dokáže odolat i silnému krupobití. Zajistěte si tak stání pro dvě auta bez nutnosti vyběhávat stavební povolení a mějte ještě tento týden přístřešek pro dvě auta plně k dispozici.

Související příspěvky

Koupelny trochu jinak

redakce

Víte, jak funguje ČOV a jaké přináší výhody?

redakce

Zimní zahrada na klíč nemusí být drahá

majda