0.4 C
Prague
30.11.2020

Pára se u vás doma postará o nečistoty i o viry a bakterie

V těchto dnech více myslíme na to, že je potřeba více hledět na svou životosprávu a dbát na to, aby kolem sebe měli prostředí, které je pro nás pohodlné a ve kterém se cítíme bezpečně. Proto dbáme i na více hygienický a účinný úklid v našich domovech, při kterém se zbavíte nejen prachu a veškerých nečistot, ale také bakterií a virů, které se v domácnosti vyskytují. Skvělým řešením je čištění párou, se kterou se můžete pustit do úklidu kuchyní či koupelen. A můžete to vzít pěkně od podlahy přes umývadlo nebo toalet až po digestoř. Nebudete muset použít ani kapku chemie, takže budete šetrní ke svému zdraví i k životnímu prostředí.

Parní čistič Kärcher SC 2 DELUXE EASYFIX

Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix (doporučená cena 4 190 Kč) s vysokou účinností zabíjí koronaviry* i bakterie**. Je mimořádně lehký, nabízí 2 regulace páry, takže si množství páry individuálně nastavíte dle čištěného povrchu a stupně znečištění. Přístroj čistí zcela bezpečně bez kapky chemie. Parní čistič je vybaven LED kroužkem, díky kterému jednoduše zjistíte, zda je již přístroj připraven k práci. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Velice praktické je ukládání veškerého příslušenství. Lze jej uložit do extra dlouhého sáčku nebo jej umístit přímo na přístroj. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minut a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Díky praktické rukojeti se přístroj snadno přenáší. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

 

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. výkonu páry lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: virus vakcínie Ankara).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry (testovaný zárodek: Enteroco

Související příspěvky

Čas jsou peníze? Díky našim službám můžete být boháči

Veronika

Držák na monitory vyřeší letitý problém…

majda

Seno na půdě pro vyšší izolaci? Probuďte se, žijeme ve 21. století!

redakce