21.4.2024
MaxiMagazín

Ušetřit za tisk vám pomohou alternativní náplně do tiskáren

Nejen teď, kdy všechno zdražuje, ale v každé době, si mnozí z nás přejí ušetřit, na čem je možné. To platí, ať už se jedná o právnické či fyzické osoby. Pokud navíc patříte k těm, kteří musí tisknout dnes a denně, tisk vám vytáhne z peněženky spoustu peněz. Zvláště, pokud neznáte obchod, kde se dají koupit alternativní tonery, náplně a cartridge do tiskáren značek, které jsou u nás běžně používané.

Tonery známých značek

Na webových stránkách naplne-do-tlaciarni.sk najdete společnost Soft-Tech, s.r.o., která dováží a distribuuje spotřební materiál do inkoustových a laserových tiskáren a multifunkčních zařízení. Primární činností je prodej kvalitních kompatibilních inkoustových kazet, laserových tonerů a dalšího materiálu pro tiskárny.

Můžete si tak vybrat např. vyhledávané tonery Canon do inkoustových i laserových tiskáren. V nabídce je Canon tonerů velmi mnoho, ale vyhledat ten správný můžete během chviličky. Stačí, když do vyhledávacího šedého pole, které najdete uprostřed hlavní stránky nahoře, vyplníte název nebo číslo náplně, kterou potřebujete, případně typ tiskárny. Pokud by se náhodou stalo, že svůj požadovaný toner nenajdete, kontaktujte e-shop a jeho pracovníci vám rádi zodpoví, zda dovedou požadovanou náplň zajistit.

Tonery mnoha jmen

Jak už jsme uvedli, Náplne-do-tlačiarní.sk nabízí mnoho značek tonerů, náplní a cartrigde. Nechybí populární tonery Brother,  Sharp, IBM, Philips, uznávané Konica Minolta či Ricoh, opomenout nesmíme ani značku tonerů Samsung, Lexmanrk či Kyocera. Je jich ale ještě víc, na kompletní seznam se můžete podívat sami.

Proklientský obchod

V tomto e-shopu nakoupíte mimo potřeb pro tisk i IT techniku a potřeby pro kancelář. Nechybí zajímavé akce a slevy, které by vám neměly uniknout. V případě, že bude vaše objednávka za více než 80 euro s DPH, dopravu budete mít zdarma.

Související příspěvky

Hledáte kvalitní značku šicích strojů pro quiltování? Správnou volbou je Janome Skyline!

majda

Udělejte si konečně pořádek ve výběru vysavačů

Veronika

Ochraňte svůj majetek také pomocí kamer

redakce