22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Víkend poblíž Karlštejna aneb klidné prostředí pro dovolenou

Strávit pár dnů bez každodenního shonu v práci, alespoň na chvíli se dostat z kolotoče plného povinností, emailů a telefonátů. K tomu ale nemusíte nikam daleko, protože krajina podél řeky Berounky, tolik oblíbené u zkušených vodáků, přímo vybízí k návštěvě. A není důvod odolávat, protože v zeleni poblíž Karlštejna si vyčistí hlavu snad každý. Kraj, kde se nespěchá a který nabídne i pár zajímavých výletů do okolí, to je přeci klasická dovolená v českých luzích a hájích.

 

Čeká na vás restaurace s letní terasou

Pokud máte rádi romantiku a pohled do přírody, je hotel Mlýn Karlštejn jistě originálním tipem na strávení pár poklidných dnů. Čeká na vás nejen restaurace s letní terasou, ale i grilování, posezení v party stanu a pro deštivé dny je připraveno relaxační centrum.

Jednadvacítka pokojů je připravena, tak se nechejte hýčkat! A jaké zajímavosti nabízí okolí pověstmi opředeného hradu v krajině, jíž si tolik zamiloval císař Karel IV.? Ať už v sedle kola nebo pěšky, navštívit můžete lom Amerika nebo Koněpruské jeskyně, nabízí se i procházka podél Berounky a zoopark plný exotické fauny, mezi níž nechybí ani bílí tygři. Sečteno a podtrženo, zajímavé zážitky čekají nejen na vás, ale i na děti…

Romantika v podhradí je už připravena

Satelitní TV, prostorné postele, minibar, ale také velmi rychlá Wi-Fi, to je dnes už samozřejmostí. Ubytování Karlštejn přináší několik tipů pokojů, je připraveno zázemí nejen pro zamilované páry, ale také pro mladé rodiny, například v pokoji nesoucím jméno královny Elišky.

Zbývá už jen jediné, zvolit si destinace pro své letní výlety, díky nimž naberete novou energii. Pokud milujete klid a zeleň, pak nesmíte vynechat Karlické údolí, přírodní rezervaci vytvořenou už na začátku sedmdesátých let minulého století. Jak ale brzy zjistíte, jde jen o jeden z mnoha zajímavých tipů!

Související příspěvky

Pohotová firma na čištění a voskování podlah v Praze

Veronika

Professionelle Graffiti-Entfernung, Anti-Graffiti-Schutz Wien

Veronika

Při výrobě se musí prach likvidovat

redakce