Víte, jak financovat vlastní bydlení?

 

Přemýšlíte nad vlastním bydlení a řešíte způsob, jak jej financovat? Mezi výčet možností patří stavba domu na klíč, s ní související hypotéka, stavební úvěr nebo také prodej bytu a koupě menšího domku, bungalovu nebo jiného dostupnějšího bydlení.

 

Využijte domy na klíč

Mezi oblíbené varianty patří stavba domu na klíč. Mezi největší výhodu patří možnost nízkoenergetického bydlení, rychlá stavba a navržení vašeho bydlení přesně podle vašich požadavků. Dům na klíč si můžete vybrat z katalogu nemovitostí nebo si navrhnout vlastní dispozice domu. Vybrat si můžete bungalov, dřevostavbu nebo také zděný dům.

 

Investujte do energeticky úsporného bydlení

Výhodou nízkoenergetického bydlení je podpora ekologie a životního prostředí, výrazná úspora za spotřebované energie a také komfortní a útulné bydlení. Prvotní investice do vlastního bydlení se vám tak velmi rychle vrátí.

 

Nebojte se hypotéky

Nemusíte se bát ani hypoték, které jsou v současné době dostupné i pro mladé páry. Aktuálně je možné vybrat si z velkého množství hypoték, nastavit si splátky dle toho, jak vám to vyhovuje a zároveň se soustředit na co nejnižší úrok za úvěr. Hypotéky se nemusíte bát, stačí vědět, na co vše si dát pozor, jaký je RPSN úrok a kolik let a jakou částku budete splácet tak, aby to příliš nezatížilo váš rodinný rozpočet.

 

Úvěr ze stavebního spoření

Další možností, jak financovat vlastní bydlení je úvěr ze stavebního spoření. Ten můžete využít až po nějaké době spoření a použít již naspořené peníze. Vlastní bydlení může být splněním vašeho snu, vybrat si můžete nízkoenergetickou dřevostavbu, ale také bezbariérový bungalov, který je ideálním bydlením v přírodě nebo na periferii měst.

 

Úspory a investice

Bydlení můžete financovat také z vlastních úspor a investicí. Je na vás zda investujete do fondů nebo třeba do akcií. Počítejte však s tím, že prvotní investice do bydlení je vyšší a volbou správného bydlení můžete výrazně ušetřit. Vyberte si stavbu na klíč, která může být rychlým a efektivním způsobem, jak bydlet již za pár měsíců.

 

Proč vlastní bydlení

Hlavní výhodou, proč si pořídit vlastní bydlení je úspora, oproti platbě nájmu nebo podnájmu. Když si spočítáte, kolik například za rok investujete do bydlení v nájmu, zjistíte, že se vám mnohem víc vyplatí investice do vlastního nízkoenergetického bydlení nebo jiného druhu domu na klíč. Velkou výhodou je také vlastní pozemek – v takovém případě ušetříte ještě mnohem víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download