ZONE4YOU – víc, než jen obyčejné fitness centrum

 

Chcete udělat něco pro své zdraví? Vyrýsovat svaly nebo jen potřebujete shodit nějaké to kilo před nadcházející plesovou sezónou? Hodilo by se vám pořádně vypnout a dopřát si zasloužený relax po náročném dni? V brněnském fitness centru ZONE4YOU vám nabídnou obojí!

Není to jen obyčejná posilovna V Brně, nýbrž i fitcentrum a wellness v jednom! Procvičte si každou svalovou partii na špičkových posilovacích strojích té nejvyšší třídy značek Panatta a Star Trac. Vyberte si ze třiceti skupinových lekcí. V nabídce je třeba Aqua fit, Cross training, Flowin, Kruhový trénink, Power jóga, Spinning program, Tabata nebo Vinyasa jóga. Samozřejmě v komplexu tohoto fitness klubu nechybí ani ani sál na squash. A nakonec nechte odpočinout tělo i mysli v moderně vybaveném wellness.

 

Zacvičte si sami, nebo s trenérem

Nezáleží na tom, zda hledáte spíš single spinning, nebo si raději dáte do těla při sálových lekcích. Vyžádat si můžete také osobního trenéra, který vám doporučí vhodnou aktivitu a zohlední vaše případná omezení při navrhování cvičebního programu.

V žádném případě nekupujete zajíce v pytli. První lekci má pro vás brněnské fitness centrum připravenou docela zdarma se vším všudy. Stačí si jen vybrat vhodný čas a aktivitu a přijít si vyzkoušet všechno doslova na vlastní kůži. Zacvičíte si v příjemném, moderně vybaveném prostředí, kde vám i ty nejdelší minuty u kardia utečou jako voda.

Příjemná obsluha, široká nabídka služeb i plnohodnotný wellness relax (dopřát si můžete relaxační bazén, vířivku nebo parní či finskou saunu) zajistí, že zcela jistě nepůjde o vaši návštěvu poslední. Kde jinde si můžete dát pořádně do těla a přitom si pořádně odpočinout a naladit se na příjemnou vlnu psychického pohodlí takřka v jediném okamžiku? Vyzkoušejte zcela nový koncept ZONE4YOU a vneste do svého života vždy optimální množství aktivního odpočinku. První pozitivní změny pocítíte dozajista už za pár dní!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download