1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Vybavení do přírody hledejte v armyshopu

Pro pohyb a pobyt v přírodě máme možnost pořídit si širokou škálu vybavení i oblečení. Lepší než více různých, méně kvalitních kousků je vsadit na prověřené materiály a značky. Ty inspirované armádou a jejími zkušenostmi najdeme v armyshopu.

Do army shopu dnes nechodí nakupovat jen ti, kteří obdivují vojenskou historii nebo potřebují kompletní výbavu. Mnoho značek se military stylem inspiruje a v nabídce army shopu tak najdeme skvělé oblečení, které je praktické, funkční, kvalitně ušité a hodí se do přírody i do města. V přírodě nás ochrání před výkyvy počasí, dobře se nosí, je pohodlné a především ušité tak, aby splnilo i ty nejnáročnější požadavky nejen vojáků. Mezi nejoblíbenější patří značka Mil-Tec, kterou vyrábí firma Sturm Handels GmbH již od roku 1995. Do té doby obchodovala především s armádními přebytky, po založení vlastní značky oblečení se však firma zařadila mezi výrobce kvalitního vojenského a outdoor vybavení. Dnes patří firma Sturm mezi největší světové hráče.

U svých produktů kombinuje značka Mil-Tec funkčnost a trvanlivost podle vojenských vzorů. V jejím portfoliu nalezneme široký výběr oblečení, ledvinek, taktických batohů a doplňků, kempingového vybavení, obranných prostředků a dalších produktů. Výstroj Mil-Tec využívají bezpečnostní agentury, profesionální lovci, hráči airsoftu a další lidé, kteří od svého vybavení očekávají prvotřídní kvalitu. V armyshopu pod touto značkou nenajdeme pouze oblečení pro muže, ale také vybavení pro ženy i děti. Využít je můžeme na výlet do hor, pohyb po městě i odpolední výlet do přírody.

Oblečení inspirované army stylem je nejen oblíbené pro svou funkčnost a praktičnost. Je trendy, sluší každému, hodí se pro mnoho příležitostí a dobře se kombinuje s dalšími doplňky, ať už se chystáme na nákupy do města nebo víkend v lesním srubu.

Související příspěvky

Co nesmí chybět v šatníku?

redakce

Den otcův se blíží! Dopřejte jim jedinečný dáreček – výjimečnou péči o pleť.

redakce

Džínový outfit je trendy. Po čem sáhnout?

redakce