1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Vybavte si jídelnu nábytkem, se kterým budete spokojeni

Rádi se s rodinou setkáváte u nedělního oběda, sem tam přizvete i nějaké přátele, a tak potřebujete pěkně a kvalitně vybavenou jídelnu? Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí nábytek z masivu, jakým jsou stoly, židle, ale také jídelní sestavy, pokud se bojíte experimentovat a raději vsázíte na ověřenou klasiku. Poradíme, co je při výběru stolu i židlí důležité a jak je správně vybrat.

Na velikosti jídelny záleží

Při výběru jídelního stolu a židlí vás jako první bude velmi pravděpodobně zajímat jeho vzhled, ten však není tolik důležitý, jak se na první zamyšlení může zdát. Mnohem důležitější je zvážit, jak velký prostor pro stůl a židle máte. Dbejte na to, aby byl stůl natolik „malý“, abyste se kolem něj mohli pohodlně pohybovat, když budete hosty obsluhovat.

V případě, že se vám hodí menší stůl, avšak jednou za rok, když pořádáte větší oslavu, potřebujete pohostit více osob, zvažte, zda byste si neměli pořídit rozkládací jídelní stůl. Jakmile začnete tabuli připravovat, jednoduše stačí stůl rozložit. A až hosté odejdou, vrátíte jej do původní velikosti, která je pro potřeby rodinného oběda dostačující.

Židle přizpůsobujte stolu

Jakmile vyberete ten správný stůl, dbejte také na to, abyste s pořízením židlí neubrali většinu prostoru nohám. Mezi stolem a židlí byste měli mít rezervu alespoň 30 centimetrů, které jsou tak akorát, pokud se do stolu nechcete neustále bouchat stehny.

V internetovém obchodě Nábytek v Kostce najdete jednoduché židle z masivu, v některých případech jsou však opatřeny také čalouněním. Na něm se možná budete cítit mnohem pohodlněji a židle vás ani po delším sezení nebude nikde tlačit, dbejte však na to, že čalouněné židle vyžadují mnohem častější a pečlivější údržbu než židle ze samotného dřeva.

Proč nakupovat na Nábytek v Kostce

Internetový obchod Nábytek v Kostce se zabývá výrobou kvalitního nábytku z masivu, pro jehož konstrukci používá výhradně evropské dřeviny.

Související příspěvky

Najde si osobitý nábytek z teaku cestu k vám domů?

majda

Podle jakých kritérií se řídit při výběru vany?

redakce

Čeká nás přestavba bytového jádra – na co se připravit?

majda