Zachovejte si krásné vlasy i v zimě

 

Chcete-li mít krásné a zdravé vlasy, pak je nutné se o ně důkladně starat, a to v průběhu celého roku. V zimě však vyžadují ještě speciálnější a intenzivnější péči, studené měsíce jim totiž dávají pořádně zabrat. Nízké teploty, prudký ledový vítr, suchý vzduch a neustále přechody z tepla do zimy umí napáchat velké škody. Vlasy se lámou, třepí, slábnou, zacuchávají, vytrácí se jejich lesk. Naštěstí existuje pár triků, díky nimž si můžete zachovat krásu po celý rok, bez ohledu na počasí.

 

Hýčkejte je

Tak, předně – vlasy si zaslouží být hýčkány. Ne náhodou jsou totiž považovány za korunu krásy, na našem vzhledu mají skutečně lví podíl. Nechte si proto od vašeho kadeřníka vykouzlit praktický a přitom slušivý účes, který bude snadný na údržbu. Nejen, že si tak ušetříte každé ráno spoustu času, ale navíc také přispějete k jejich kráse a zdraví, protože je nebudete muset zatěžovat žehličkami, kulmami či používáním stylingových přípravků, jako jsou gely či laky.Nutné je také pravidelné zastřihávání vlasů, zhruba po dvou až třech měsících, zabráníte tak roztřepeným konečkům. Problémy s vlasy trápí nejen ženy, ale také muže. Pokud se i oni chtějí pyšnit krásnou kšticí, pak je návštěva pánského kadeřnictví nutností. Ostatně dnes to není již nic neobvyklého, doby, kdy muži svým vlasům nevěnovali pozornost, jsou dávno pryč, dnes v péči nijak výrazně nezaostávají za ženami. Zapomínat nesmíme ani na jemné vlásky dětí, právě jejich citlivější pokožka trpí daleko více než ta naše. Proto i s vašimi ratolestmi navštivte dětské kadeřnictví, kde se o tyto malé zákazníky dobře postarají.

 

Nová vzpruha pro vaši hřívu

Chcete-li rychle a radikálně zlepšit kondici vašich vlasů, pak vsaďte na brazilský keratin. Ten vaši hřívu zregeneruje, dodá jí potřebnou výživu a zkrotí neposlušné prameny. Výsledek bude patrný ihned po aplikaci – vlasy budou krásně uhlazené, lesklé a hebké bez roztřepených konečků. Keratin kadeřnice zažehlí do vnitřní složky vlasu a tím napraví jeho poškození. Celá aplikace zabere asi dvě hodiny a efekt vydrží minimálně čtyři měsíce. Tak, dopřejte si vlasy vašich snů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download