15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Zahradní domky dokáží zaujmout svou univerzálností

Každá zahrada, která svými rozměry přesahuje domovní předsíňku, si zaslouží kvalitní a praktický zahradní domek. Ten nemusí sloužit jen k uložení nezbytného zahradního náčiní, jeho použití může být mnohem širší.

Zahradní domky si obvykle představujeme jako místo, kde bez problémů uložíme sekačku, rýč, pytle s hnojivem a vůbec všechno, co je potřeba. Ale ve hře nemusí být jen praktický úložný prostor. Zahradní domky nám mohou poskytnout i nezbytné zázemí pro chvíle, kdy počasí venkovnímu pobytu zrovna nepřeje. V čase letních lijáků se můžete schovat dovnitř a věnovat se nezbytnému přesazování nebo jiné údržbě. A jakmile se začnou podzimní večery dloužit, není problém přisunout pod okénko domku stůl a užívat si třeba pletení košíků nebo jiné rukodělné činnosti beze strachu ze vzniklého nepořádku. Kvalitní zahradní domek lze vybavit elektrickými rozvody a uchýlit se do něj prakticky kdykoli, když budete potřebovat kousek soukromí k práci nebo odpočinku.

zahradni_domky_18

Estetika zahradního domku v moderní zahradě

V současnosti jsou nejvíce IN domky ze dřeva, nejlépe z masivu. Ty patří mezi velmi univerzální řešení, ale nehodí se zdaleka všude. Moderní zahrady od svých doplňků obvykle očekávají více. Zahradní domky s omítkou mohou plnit náročné požadavky na vhodnou barevnost i perfektní a neokoukaný tvar. Ty od společnosti Hobbytec.cz navíc vypadají jako zděné, což jim dává další body k dobru a jako bonus se mohou pochlubit dlouhou životností a odolností. K dostání jsou modely s plochou i sedlovou střechou a celou řadu doplňkového příslušenství podle vaší volby.

Můžete v nich uskladnit vše od zahradního náčiní, příslušenství k bazénu až po zahradní nábytek nebo je využít pro nenáročné volnočasové aktivity. Brzy zjistíte, že takový zahradní domek je hotový poklad, na který už zaručeně nikdy nedáte dopustit.

Související příspěvky

Čištění a voskování podlah zajistí spolehlivá úklidová firma. Nano impregnace Brno

Veronika

Utíká vám teplo z domu? Máme řešení

redakce

Poradíme si s nečistotami na podlaze i s těmi ve vzduchu.

redakce