Bydlení, které pozvedne kvalitu vašeho života

 

Současný realitní trh je poměrně rozmanitý, nicméně ceny nemovitostí v posledních několika letech výrazně vzrostly, a proto se spousta zájemců o vlastní bydlení rozhoduje právě podle ceny, což je obrovská chyba. Představte si, že se přestěhujete do lokality s nulovou občanskou vybaveností. Chcete jezdit přes celé město, abyste si nakoupili základní potraviny? Před podepsáním rezervační smlouvy byste se proto měli ujistit, co všechno vám nabízí oblast, v níž se nemovitost, o kterou máte zájem, nachází. Stejně tak se zaměřte i na výhled z oken. Přece jen, nikdo se nechce dívat z ložnice na rozpadlé budovy okolo. Opravdu se vyplatí šetřit za každou cenu? Rozhodně ne.

Praha je město mnoha tváří. Stověžatá metropole má nejen krásná místa, ale najdou se čtvrtě s ne příliš lichotivou pověstí. Právě v takových čtvrtích jsou nemovitosti cenově dostupnější. Opravdu chcete bydlet bez zeleně a s nedostatečnou občanskou vybaveností? Odpovězte si sami a podle toho vybírejte.

 

Mezonetový byt je něco mezi bytem a domem

Sehnat rodinný dům v dostupné vzdálenosti od centra hlavního města je mnohdy nadlidský výkon. Právě z tohoto důvodu se do popředí prodírají mezonetové byty. Jedná se o vícepodlažní byty, které se pyšní hned několika přednostmi. Představují jakousi zlatou střední cestu mezi rodinným domem a bytem. Jestliže tedy hledáte prodej bytu v Praze, narazíte například na mezonetový byt 4+kk přímo v Praze 1.

I přes umístění se můžete těšit na dostatek zeleně. Samozřejmostí je vzdušný interiér s moderním vybavením. Třeba konkrétně mezonetový byt 4+kk s celkovou plochou 321 metrů čtverečních nacházející se v budově zvané Palác Dlážděná vyjde na něco málo přes 30 milionů korun. Cena bytu zahrnuje standard WHITE WALL, jejž je možné dokončit dle vašich představ, a dvě garážová stání.

Jelikož ceny nemovitostí zejména v Praze neustále rostou, jedná se i o skvělou investiční příležitost. Nemusíte v bytě bydlet vy, můžete ho po zakoupení pronajímat, případně za pár let prodat o pár milionů dráž.

 

Pronájem bytů pro nerozhodné jedince

Pokud jste se ještě nerozhodli, jestli si byt koupit, či nikoliv, nabízí se vám pro začátek pronájem bytu v Praze. Jakmile se nastěhujete do bytu v atraktivní lokalitě, ideálně nacházejícím se ve vyšším patře budovy, budete mít Prahu jako na dlani. Představte si, že se ráno vzbudíte, odtáhnete rolety a podíváte se na zasněžené hlavní město. Jak romantické. Za pronájem bytu 3+1 na ulici Blanická zaplatíte 30 tisíc korun měsíčně (bez energií). Stačí vyjít z bytu, můžete hned nasednout na městskou hromadnou dopravu a vyrazit do jiné části Prahy, případně si můžete užít některou z volnočasových aktivit v nedalekých Riegrových sadech.

Usnadněte si bydlení. Sáhněte po nemovitosti nacházející se v lukrativní lokalitě, protože jedině tak si zajistíte vysokou životní úroveň a spokojený život. Více informací o nemovitostech v Praze najdete na webu https://www.psn.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download