0.6 C
Prague
4.12.2020

Rychlé jednání, dobrá práce. Mytí výloh, výškové práce Praha 7

Dobrý den za náš dámský butik na obchodním centru Atrium Flora v Praze. U nás těch zkušeností sice s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 7, mytí výloh, moc není, ale i tak bych se jako vedoucí obchodu o ně ráda podělila.

My jsme vlastně uzavřeli smlouvu s nimi teprve nedávno, zhruba před půl rokem. Začalo to tak, že jsem jednoho rána šla do práce a viděla mladého muže umývat obchody na vedlejším obchodě. Všimla jsem si ho tady na Atriu Flora už několikrát a protože nám výlohy nikdo neumýval (pouze my sami, což však není dostačující), řekla jsem si, že se zkusím optat a uvidíme. Pán byl vstřícný, řekl, že se po otevření kolem deváté zastaví, a zastavil se.

Samozřejmě mě zajímala jako první cena, ta se prý odvíjí od velikosti prodejny a času stráveného umýváním. Obchod si tedy pán změřil, dal mi kontakt na majitele firmy pana Lipku a já mu řekla, že tedy uvidíme. S panem Lipkou jsme se nakonec domluvili, cena byla dobrá a za týden opravdu stejný mladý pán přišel nám obchod umýt. Překvapilo mě mile, jak to šlo všechno rychle s jejich firmou zařídit a domluvit.

Věci již měl své, nic od nás nepotřeboval, ani vodu, a protože prodejnu máme malou a jen o 3 větších sklech, práce mu ani dlouho netrvala. I když přiznal se, že ho musel udělat nadvakrát, protože prý byly výlohy v dost špatném stavu. To mě ale po takové dlouhé době nepřekvapuje.

Každopádně práce se zhostil dobře, výsledek byl super, rozdíl před a po umývání obrovský. Spolupráci máme teď uzavřenou na „1×90“, což znamená jednou za tři měsíce. Samozřejmě že kdyby bylo potřeba umýt výlohy i dříve, máme se prý ozvat a vyhoví nám, což oceňuji.

Takže tímto opět děkujeme za to, že jsme mohli s umýváním od firmy A SERVIS LIPKA začít a rozhodně hodláme s nimi spolupracovat i nadále. I cenově jsme spokojení.

Oslovili jsme kvalitní firmu. Odstraňování graffiti, plísně, tagů, sprejů. Protiplísňový nátěr Praha 6

Před několika měsíci jsem byl postaven před situaci, kdy jsem musel řešit posprejovanou fasádu naší firmy. Vždycky jsem si myslel, že posprejované domy se týkají pouze domů v centru, ale zřejmě ne, protože budova naší menší firmy je na okraji Prahy. Bál jsem se, jak to půjde dolů, protože zeď nebyla nějak chráněna žádným antigraffitovým nátěrem nebo něčím podobným.

11485962 - graffiti urban background seamless

Ale jeden známý má s odstraňováním graffiti zkušenosti, protože se mu kdysi stal stejný problém jako mně a dal mi kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňový nátěr, odstraňování graffiti Praha 6, se kterou měl prý velmi dobrou zkušenost a že si je jistý, že mě té čmáranice na zdi určitě zbaví, protože jemu taky tehdy prý velmi pomohli. Tak jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na odstraňování graffiti. Ještě ten den přijeli pracovníci zajistit odstranění, které ve finále ale nebylo úplně úspěšné.

Nebyla to však jejich chyba. Sami na internetu uvádí, že odstraňování graffiti nemusí mít dle druhu fasády vždy 100% úspěšnost. V tomto případě ale postupovali tak, že na fasádu nově aplikovali fasádní barvu, kterou si nechali předem namíchat.

Odvedli perfektní práci a jsem s nimi hodně spokojený, po odstranění na zeď ještě nanesli antigraffitový nátěr, který zajistí, že příště už odstraňování půjde bez větších potíží a bude to méně finančně náročné. Jsem maximálně spokojen a proto všem tuto firmu a její službu odstraňování graffiti Praha doporučuji, protože jsem si jistý, že vám s tímto problémem určitě pomohou, protože naše zeď už je zase jako nová a po graffitech není ani památky.

 

Související příspěvky

Nový rok svádí k inovacím i v oblasti podnikání, kam bude směřovat to vaše?

majda

Instantní káva je odpad, lepší je ta z kávovaru

majda

Zanzibar vám splní sen o exotické pohádkové dovolené

redakce