0.6 C
Prague
4.12.2020

Skvrny i po rajské vyčistí mokrý tep. Čištění koberců Praha 9

Před dvěma týdny jsem v pátek večer dělala manželovi jeho oblíbenou rajskou omáčku s knedlíkem a plněnou paprikou. Uvařila jsem mu to na oslavu povýšení v práci. Je opravdu šikovný a velký dříč, takže si to oprávněně zaslouží. Poprosil mě, zda by si to mohl vzít do obývacího pokoje k televizi, že by se chtěl u toho dívat na fotbal. Souhlasila jsem, ale co se nestalo. Opravdu to bylo jako naschvál.

V obývacím pokoji máme světlý koberec a manžel omylem překlopil celý talíř s rajskou na něj. Ihned jsem se vrhla na čištění této skvrny a relativně se mi to podařilo. Nicméně, když koberec uschnul, byla na něm skvrna stále viditelná a nekoukalo se na to pěkně.

Ten večer už jsem to neřešila, ale další den jsem nakoupila nějaké čistící prostředky a zkusila to znovu a lépe, nicméně lépe už se mi to nepovedlo. Rozhodla jsem se tedy, že si budu muset zavolat nějakou profesionální pomoc. Na internetu jsem našla nějaké firmy na čištění koberců, když jsem ale udělala důkladnější srovnání, byl tu jasný vítěz, firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kartáčovým tepem Praha 9. Sice mají o trošku vyšší ceny, ale za to mají mnoho kladných recenzí a hodnocení od spokojených zákazníků, prostě všude samá chvála. Neváhala jsem tedy a firmu jsem zkontaktovala.

Domluvili se mnou termín, který mi nejvíce vyhovoval, také mi byla sdělena konkrétní cenová nabídka odpovídající mé poptávce a taky mi vysvětlili postup práce jejich zaměstnanců. Byla jsem už jen z tohoto telefonátu nadšená, takže jsem se nemohla dočkat na daný den. Ve smluvený termín dojeli dva zaměstnanci firmy a ihned se pustili do čištění koberce.

Nejprve do něj zanesli kvalitní chemii, pak jej rozkartáčovali těžkým kotoučovým strojem, aby dostali všechny nečistoty na povrch a nakonec jej vysáli výkonným vysavačem.

Jejich práce byla opravdu efektivní, jelikož po nich zůstal koberec krásně čistý, skvrna po rajské byla pryč, krásně provoněl celý byt a byl také vydezinfikovaný. Prostě kompletní servis. S firmou jsem tedy byla velice spokojená a mohu jen doporučit.

Likvidace, dezinfekce, řešení na plísně. Prevence a sanace. Protiplísňové nátěry Praha

Jakožto spokojená zákaznice musím vyzdvihnout úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, dezinfekce Praha, sanace plísně. A to nejen za spolehlivou a dobře udělanou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi solidní a pracovití. Žádné zbytečné prostoje, cigaretky a dlouhé svačinky s kafíčkem snad při této práci neznají. Bydlíme v panelovém domě a s nájemníky jsme se domluvili, že využijeme nebytové prostory v suterénu k našim menším klidným večírkům.

17002653 - moldy wall full frame creating a grunge background

Jsme dobrá parta lidí, ale už si nechceme dělat nepořádek při oslavách doma. Nápad to byl dobrý, ale v místnostech byla na zdech plíseň a bylo potřeba ji nejdříve odstranit. Jak tedy na to? Ti zdatnější v tom měli ihned jasno. Projeli na internetu pár firem, vytiskli a další schůzka již probíhala v rušné diskuzi.

Shodli jsme se na firmě A SERVIS LIPKA a jejich nabízené odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a protiplísňový nátěr LSG Praha. Kontaktovali jsme je, načež předložili návrhy, kalkulaci i možné volné termíny. Vše probíhalo v pořádku. Měli jsme štěstí na velmi solidní firmu a ještě na solidnější zaměstnance. Firma opravdu vystupuje velmi profesionálním chováním zaměstnanců, jak lidsky, tak i k práci.

Povrch, který měl být ošetřen nátěrem LSG nejprve perfektně zbavili plísní a mechanicky očistili. A jelikož nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, rozhodli jsme se i pro umytí oken v našem domě, která už byla pěkně špinavá. Ale lidé z A SERVIS si s nimi poradili stejně tak skvěle jako s plísní. Pro tuto profesionalitu ve všech směrech bychom tuto firmu všem budoucím zájemcům o úklidové služby chtěli jen doporučit.

 

Související příspěvky

Čeká nás opět suché léto. Jak se na něj správně připravit?

majda

Vyhněte se nejčastějším chybám při prodeji nemovitosti

redakce

Pohodlný nákup nábytku ve společnosti Nejlepší nábytek s.r.o.

majda