-0.1 C
Prague
30.11.2020

4 důvody, proč mít vlastní vizitky

Pustili jste se do nového podnikání a přemýšlíte, jak dát o sobě vědět ostatním? Představte se originálními vizitkami. Ty můžete rozdat svým blízkým, ale také obchodním partnerům a zákazníkům. Vizitky jim umožní vás rychleji a snáz kontaktovat.

1) Navrhněte si vlastní logo

Před tiskem vizitek si navrhněte vlastní logo. Mělo by to být logo, které bude ctít vaše firemní barvy a bude hned na první pohled vidět, čemu se věnujete. U návrhu loga myslete na to, abyste nekopírovali již stávající logo a aby byl váš návrh originální. Vaši zákazníci by si vás rozhodně neměli splést s jinou firmou, případně s konkurencí. Logo si můžete navrhnout sami nebo oslovit grafické studio.

2) Odlište se od konkurence

Je dobré mít něco navíc, oproti konkurenci. Může to být výhoda ve službách, poštovné zdarma, případně 1+1 výrobek, a podobně. Odlišit se můžete také chytlavým sloganem a tiskem plakátů a letáků, které mají za úkol představit vaši firmu. Letáky většinou chodí do schránek s poštou nebo je můžete nechat i tématicky u lékaře a v čekárně.

3) Vizitku dáte kdykoliv a kdekoliv

Výhodou papírové vizitky je možnost vzít ji kamkoliv s sebou. Můžete ji mít i samostatně na prodejně a dávat rovnou k nákupu, k účtence. K tisku vizitek si nechte vytvořit také vizitkář, který vypadá elegantně a navíc jej můžete opět nosit s sebou i na cesty, případně na obchodní jednání. Věřte, že rozdávání vizitek přímo z vizitkáře vypadá v každém případě lépe, než když vizitky taháte jen tak z kapsy.

4) Obchodní příležitosti jsou všude

Na otázku, zda využijete v dnešní době moderních technologií vizitky je jednoznačně odpověď kladná. Vizitky budou stále oblíbenou a vyhledávanou reklamou. Jsou skladné, řeknou to, co o dané firmě potřebujete a kontakt můžete mít vždy u sebe. Navíc jsou obchodní příležitosti na každém kroku, a vy tak můžete rozdat vizitku ve fitku, v obchodě nebo třeba na golfu, případně u své jiné oblíbené činnosti.

Související příspěvky

Skvrna od černé kávy na koberci? Metodické čištění koberců Praha 3.

redakce

Pozor, je tu novinka – nová hologramová technologie!

redakce

Nenechte se otrávit zimou!

redakce