12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Jak správně vybrat dílenský vozík?

Aby byl náš dům se zahradou stále krásný, je o něj nutné pečovat. Pánové, máte v dílně vše, co byste mohli potřebovat pro opravu veškerých domácích pohrom? Skvělou možností jsou dílenské vozíky, ve kterých je nářadí prakticky urovnáno, a které obsahují vše potřebné pro práci v domě i na zahradě. Jak ale vybrat?

Dílenské vozíky s výbavou

Jednou z hlavních výhod dílenských vozíků je možnost manipulace po celé dílně, jelikož jsou vybaveny kolečky pro snadný převoz. Pokud vybíráte dílenské vozíky s výbavou, dbejte na to, aby byl vozík stabilní, bezpečný a přehledný pro rychlé hledání potřebných věcí. Vozík by měl být také kompaktní, aby se vám v přeplněné dílně dobře převážel. U dílenských vozíků s výbavou vybírejte takový vozík, který má i praktické příslušenství ve formě odpadkového koše, boční police nebo odkládacího drátěného koše. Velkou výhodou bude i systém centrálního zamykání.

Dílenské vozíky bez výbavy

Jelikož jsou dílenské vozíky s výbavou určené především pro pneuservis, autodílnu nebo řemeslná pracoviště, pro vaši menší dílnu můžete zvolit dílenské vozíky bez výbavy. Můžete do nich uložit veškeré nářadí, které vlastníte, nebo jej doplnit o nářadí pro dílenské vozíky, které by se vám mohlo navíc ještě hodit. K dílenským vozíkům můžete dokupovat i další příslušenství, které budete postupem času potřebovat.

Při výběru vozíku zvažte, jaký typ konstrukce vozíku potřebujete. Využíváte nářadí často a hodí se vám spíše mnoho zásuvek, nebo vám postačí pouze transportní vozík s policemi, do kterých lze umístit bedny s nářadím? Nabídka je široká, výběr záleží pouze na vašich potřebách. Aby vám dílenské vozíky bez výbavy dlouho vydržely, soustřeďte se i na materiál. Přednost dejte vozíkům z ocelového plechu, vozík tak bude velmi odolný a stabilní. Jeho ovládání bude navíc bezpečné a hravě ho zvládne úplně každý.

Související příspěvky

Kdy má zaměstnanec nárok na pracovní obuv? Musí si ji kupovat sám?

Veronika

Kouzlo neviditelnosti

majda

Odstranění skvrny od červeného vína ze smetanového koberce strojovým čištěním v Praze

Veronika