7 způsobů, jak si zpříjemnit vstávání

 

Vstávání není příjemné pro nikoho z nás. Přesto existují způsoby, jak si i na této každodenní aktivitě najít něco, co vám pomůže vstát z postele pravou nohou. Inspirujte se a třeba již zítra můžete vstát s úsměvem na rtech.

 

1) Sprcha hned po ránu

Patříte mezi ty, kteří se sprchují večer před spaním nebo mezi ty, kteří začínají svůj den sprchou? V tom druhém případě budete překvapeni, jak vás sprcha nabudí. Střídejte horkou vodu se studenou a podpoříte svou imunitu a navíc se vám ztratí celulitida. Po ranní sprše bude celý váš den svěží.

 

2) Ranní procházka

Pokud máte doma čtyřnohého psího parťáka, tak je ranní procházka nutností. Zkuste se však ráno projít, i když doma nemáte psa. Ráno si venku pročistíte hlavu, po cestě si můžete koupit snídani nebo jít pěšky rovnou do práce. Uděláte tak něco pro svou fyzickou kondici a navíc bude váš den plnější, protože budete čerpat z ranního přílivu endorfinů.

 

3) Bez kávy ani ránu

Málokdo si dokáže představit ráno bez kávy. Vyberte si kvalitní čerstvou kávu, a to buď mletou z čerstvých zrn, nebo z profesionálního kávovaru. Nebojte se do kávy přidat třtinový nebo skořicový cukr, případně menší množství smetany pro plnější chuť.

 

4) Skvělá snídaně

Ráno by nemělo začínat ani bez snídaně. Je na vás, zda máte raději slanou nebo sladkou snídani. Rozhodně k ní ale podávejte horký čaj. Vybrat si můžete Matcha čaj, který vám dodá energii a sílu zvládnout ráno ještě lépe. Skvělou možností je také pečený čaj s kousky ovoce.

 

5) Nové zážitky

Aby bylo vaše ráno ještě o kousek příjemnější, zkuste si den předem naplánovat aktivity, na které se budete těšit. Můžou to být nové zážitky, které chcete už dlouho vyzkoušet. Na každý den tak mějte plán, co budete dělat v práci nebo po práci ve volném čase.

 

6) Příjemné aktivity

Pravou nohou vstanete, když vyzkoušíte malý trik s budíkem. Nastavte si jej alespoň o deset minut dřív a ještě si klidně poležte v posteli. Zamyslete se nad tím, co vás daný den čeká a čemu všemu se chcete věnovat. S naplánováním příjemných aktivit se vám bude vstávat mnohem lépe.

 

7) Cítit se dobře

Vstávání bude příjemnější také tehdy, když se budete cítit dobře. A to ať už ve vztahu, ve práci nebo celkově ve svém životě. Dělejte tedy věci, které vás baví a které jsou pro vás příjemné. Jen tak se budete těšit na každé další nové ráno.

1 komentář

  1. Nataša

    Pro mě je ráno bez kávy také nepředstavitelné. Minulý týden se nám rozbila rychlovarná konvice, tak jsem si musela ohřívat vodu na plotně, a to bylo teda něco 😀 . Hned ten den jsem vybrala novou konvici, protože u nás se opravdu skoro nezastaví. Našla jsem pěkné srovnání rychlovarných konvic na https://www.testino.cz/test-rychlovarnych-konvic a vybrala jsem si skleněnou konvici Concept, která se mi líbila nejvíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download