10.9 C
Prague
26.2.2021

Proč i vy potřebujete obal na telefon?

Spousta lidí nosí telefon bez jakéhokoliv krytu. Nejzajímavější je, že to často dělají lidé, kteří si zrovna koupili telefon nový – chtějí nechat vyniknout jeho krásu, a ne ho skrývat v pouzdru. Je tohle jednání moudré?

Je moudré, pokud máte dost peněz na placení oprav nebo kupování nových telefonů. Dva týdny váš nový smartphone bez krytu možná bude vypadat parádně, ale ten třetí, kdy už bude mít pavouka přes celou obrazovku a odřený pravý horní roh, ho ještě rádi schováte do krytu. Odřený roh schovat jde, prasklá obrazovka nikoliv! Proto tomu raději předcházejte.

Pouzdro na telefon je každodenní ochrana

Smartphony dnes nejsou levnou záležitostí a v opravně taky nenecháte tisícovku. Kryty na iPhone i jiné dražší telefony by měly být samozřejmostí. Rozhodně nemusí jeho vzhled jenom kazit, vždyť třeba pouzdra z pravé kůže působí velmi elegantně. Kryty také telefon nemusí zvětšovat, některé jsou tenké jen pár milimetrů.

Mějte svůj telefon originální

Když si pořídíte nový telefon, určitě nebudete jediní na světě, kdo ho vlastní. Právě pouzdro na mobil vám dá příležitost být skutečně originální a vytvořit si telefon s jedinečným vzhledem, jenž se odlišuje od ostatních. Máte chuť vystoupit z davu?

Vaše přenosné mini kino

Některá pouzdra mohou fungovat i jako stojánek. Umožňují podepřít telefon, pohodlně se usadit a užít si sledování videa. Touto vychytávkou bývají často vybaveny i obaly pro iPady a jiné tablety.

V pouzdře se telefon dobře drží

Moderní telefony mají často kovová nebo skleněná záda. Z estetického hlediska je to skvělé, ale z praktického? Právě tyto materiály hodně kloužou, telefon vám pak snadněji spadne. V pouzdře bude mobil v ruce držet lépe. Většina pouzder se vyrábí z plastu nebo z kůže a oba tyto materiály mají dobrou přilnavost.

Proto neváhejte a vyberte si svůj kryt, obal či flipové pouzdro. Dřevěný, kožený, plastový – výběr je bohatý.

Související příspěvky

Společenská událost v centru Prahy

redakce

Nebaví vás doma uklízet, pořiďte si tyto pomocníky

redakce

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce