8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Skladový kontejner využijete i jako přístřešek na auto

Sehnat zastřešené místo pro skladování čehokoliv není levné a nemusí to být ani snadné. Firmy mnohdy vynakládají velké částky na rozšiřování skladových prostor, přitom je potřebují většinou pouze sezónně či nárazově. Lepším řešením pro tyto případy bývají skladové kontejnery. Ty mají využití u firem i u soukromníků. Staly se totiž oblíbenými pro uskladnění paliva, zahrádkářského náčiní, ale i jako přístřešek pro kola a auto.

Skladové kontejnery jsou vlastně ocelové kóje, jež nabízí velkou variabilitu skladovacího prostoru. Využívají se v oblasti průmyslu, obchodu i v soukromé oblasti. Uskladněný materiál, výrobky, stroje či vozový park je v nich chráněn nejen před povětrnostními vlivy. Skladový kontejner přitom nemusí zabírat místo celoročně. Kontejnery jsou přímo předurčeny k tomu, aby se daly snadno smontovat a demontovat. Tato vlastnost je dělá též jednoduše přemístitelnými. Kontejnery ve smontovaném stavu lze přemísťovat též pomocí jeřábu či vysokozdvižným vozíkem.

Skladové kontejnery Kovobel

Výroba kontejnerů ve firmě Kovobel má tradici již 50 let. Vyrábí je zcela komplexně, od konstrukce až po finální povrchovou úpravu. Pečlivě jsou vybíráni dodavatelé. Na svých výrobcích neustále vylepšuje různé detaily. Výrobky Kovobel se staly oblíbenými nejen u nás, ale 50 % produkce se exportuje do celkem 51 zemí světa.

Kontejnery jako přístřešek na auto

Skvělé využití nabízí skladové kontejnery coby přístřešek na auto. Poslouží jako standardní garáž, ale využívá se rovněž pro uskladnění veteránů, pouze sezónně používaných aut, též kol, motorek, čtyřkolek i dalšího většího sportovního nářadí. Přístřešek je plně přizpůsoben tomu, aby se do něj automobil pohodlně vešel. Pro vjezd slouží dvoukřídlé dveře. Řidič má navíc k dispozici boční dveře pro pohodlnější vstup a výstup. Kontejnerový přístřešek má nájezdovou rampu a dřevěnou podlahu. Nechybí ventilační mřížky, přes které mohou odcházet spaliny z vozidla. Automobilový přístřešek má rovněž zabezpečení proti krádeži. V případě zájmu lze místo klasického zámku instalovat bezpečnostní závoru.

Související příspěvky

Čaj o páté aneb jak se pije čaj v Anglii?

redakce

Jak motivovat děti k učení

redakce

Když nosí tátové

redakce