Aby oheň v kamnech stále praskal

 

Kamna i krby jsou nedílnou součástí naší domácnosti. Ohřívají naše obydlí, zatímco venku řádí zima. Důležité je ovšem i jejich řádné čištění a odstraňování popela – rychle a bezpečně.

Ať už přes den svítí sluníčko, nebo fouká a je zataženo. Večer jsme rádi za hřejivý krb či kamna, díky kterým je celý náš domov útulně prohřátý a nabízí nám pocit bezpečí. O plamen je třeba se řádně starat, a proto je potřeba se z praktických i estetických důvodů řádně dbát na to, aby krb i kamna byly řádně očištěny od popela.

Samozřejmě čím více topíme, tím více popela na uklízení na nás zbyde. Naštěstí existuje ideální řešení přímo pro takový případ, se kterým vysajeme nečistoty raz dva a nebudeme se muset potýkat s rozvířeným prachem a ani rozžhavenými uhlíky. Speciální vysavač celý proces čištění kamen či krbů urychlí, a navíc nás uchrání od rozvířeného popela. Speciální vysavač má uzpůsobenou a ohnivzdornou nejen sběrnou nádobu, ale i ostatní příslušenství včetně sací hadice. Nepřekvapí ho ani schovaný horký uhlík, takže se díky němu snadno vyhneme nemalým nepříjemnostem.

 

Vysavač na popel a suché nečistoty

Pro vysávání popela, ale i dalších suchých nečistot je vysavač Kärcher AD 4 Premium přímo stvořen. Integrovaný výfukový filtr nevypustí žádné nečistoty ven a odfiltruje i malé částice prachu. Když během vysávání zmáčknete tlačítko čištění filtru, odstraníte z něj nánosy nečistot, a ještě tím zvýšíte sací výkon. Celá sběrná nádoba je kovová a má praktickou rukojeť, která umožňuje pohodlné vysypání nečistot, aniž byste se ušpinili. Z kovu je vyrobena i hubice a hadice, která má navíc horní vrstvu z PVC. Odolný materiál zajišťuje maximální bezpečnost vám i vaší domácnosti. Veškeré příslušenství je uloženo přímo na vysavači, vždy po ruce a připraveno k použití, kdy a kde je zrovna potřeba.

Podívejte se, jak je úklid popela s tímto vysavačem snadný

Vysavač využijete nejen na vysávání popela, ale i jinde v domácnosti, kde je potřeba vysát suché či hrubé nečistoty – dílna, kůlna, sklep, garáž apod. Během léta ho stejně dobře zúročíte při čištění venkovního grilu.

Více informací o vysavači na popel, ale i jiných pomocníků pro udržení domácnosti v čistotě, naleznete na www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download