Antigraffitová ochrana se opravdu vyplatila!

 

Vlastníme se společníkem bytový dům v centru města, kde je častý výskyt graffiti. Jelikož jsme nedávno udělali na domě celkovou rekonstrukci, zateplení a podobně, řekli jsme si, že bychom si chtěli na dům nechat nanést i tzv. antigraffitovou ochranu, která by měla zaručit 100% ochranu proti graffiti, ochránit fasádu před poničením a především ušetřit nám peníze a čas při případném dalším odstraňování graffiti.

Začali jsme se tedy poohlížet po nějaké firmě, která tento typ služeb zajišťuje. Když jsme prohlídli internet, našli jsme spoustu firem. Nicméně, když jsme srovnali cenové nabídky, ohlasy od zákazníků a různé recenze, nejlépe na tom byla úklidová firma A SERVIS LIPKA s.r.o. I tak jsme byli ale obezřetní, jelikož už máme bohaté zkušenosti s úklidovými či stavebními firmami a ne všechny byly poctivé a spolehlivé.

Firmu jsme tedy zkontaktovali. Se slečnou po telefonu, která byla velice ochotná, jsme naplánovali realizaci naši poptávky. Zaslali jsme jim rozměry ploch, které jsme chtěli pokrýt antigraffitovým nátěrem a ještě týž den nám byl zaslán finanční návrh. Už tento prvotní kontakt s firmou A SERVIS LIPKA byl nad naše očekávání.

Zaměstnanci této firmy pak přijeli v daný termín, přesně na čas, jak jsme byli domluveni. Ještě jednou si prohlédli bytový dům a místo, na které budou nanášet výše zmíněnou ochranu.

Ihned se pak pustili do práce. Měli to opravdu rychle hotové a když jsem je u toho pozoroval, bylo vidět, že si dávají záležet. Po dokončení nám ještě sdělili důležité informace o této ochraně – její životnost je až 6 let a odstranění graffiti z této ochrany probíhá se 100% úspěšností, ochrana je také paropropustná a hydrofobní. Firma na odstraňování graffity Praha odvedla kvalitní a rychlou práci a my jsme byli velice spokojeni.

Hloubkové čištění koberců? Zvolte strojní metodu s kotoučovým strojem

Jsem majitelem hotelu v Praze a rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. a její službou čištění koberců Praha, kterou tato firma provádí strojovou metodou. Donedávna jsem si totiž nechával čistit koberce jinou firmou. Ta toto čištění ale prováděla metodou extrakční. Na kobercích poté zůstávaly různé fleky a mapy. Koberce byly škaredé a po bližší prohlídce jsem zjistil, že nejsou skoro vůbec vyčištěné. Řekl jsem si tedy dost a s touto firmou jsem už odmítl dál spolupracovat.

10470994 - interior of a hotel room with furniture, modern contemporary design.

V našem hotelu se totiž dost často ubytovávají významní zahraniční klienti, takže prostředí musí působit reprezentativně a vše musí být dokonalé. Od svého známého jsem dostal doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, která čistí koberce strojovou metodou, při které používá kotoučový stroj. On sám je navíc s jejími službami velice spokojený.

Tuto firmu jsem tedy kontaktoval. Už po telefonu působili pracovníci velice příjemně, a protože jsem potřeboval vyčistit koberce na tak frekventovaném místě jako je hotel v centru Prahy, tak mi byla nabídnuta i flexibilita čištění. S tím jsem se nikdy nesetkal a udělalo mi velkou radost, že tato firma svým klientům vychází takto vstříc.

Domluvil jsem si s nimi prohlídku hotelu, aby viděli rozlohu koberců a míru jejich znečištění. Po této prohlídce jsme se domluvili na konečném termínu a také na tom, že bude čištění prováděno na etapy. Dokonce mi nabízeli i čištění o víkendu. Nemohu totiž svůj hotel jen tak zavřít z důvodu čištění koberců. Pracovníci firmy přijeli ve smluvené dny a ihned se pustili do čištění koberců. Pracovali ve skupinkách a snažili se, aby vše bylo hotovo co nejdříve.

Chovali se velice přátelsky a vůbec jim nevadilo, že se jich pořád na něco vyptávám. K čištění koberců použili chemii, která krásně voněla a působila zároveň i dezinfekčně. Koberce byly nádherně vyčištěné, vzdušné a vypadaly jako nové. Dokonce i fleky po extrakční metodě zmizely. Bál jsem se totiž, že budou koberce po čištění extraktorem zničené, a že je budu muset rovnou vyhodit. To by pro mě znamenalo značné finanční náklady a omezení.

Byl jsem natolik spokojený, že jsem s touto firmou ihned navázal spolupráci. Nyní kromě koberců využívám i dalších služeb – mytí oken nebo čištění podlah, které je také prováděno strojovou metodou. Pracovníci firmy A SERVIS vždy odvedou precizní práci s dokonalým výsledkem.

 

10 x komentováno

 1. Pavel Stinger

  Na tuto strojovou metodu čištění od této firmy nedáme dopustit. Na rozdíl od exktrakční metody nezanechává ne koberci skvrny a koberec je po ní vždycky jako nový. Doporučujeme!

 2. Silva Ptáčníková

  Dobrý den, taky jsem s touto firmou spokojená. My si od nich necháváme mýt okna a všechno je v pohodě. A když tu čtu ty klady na to čištění koberců, asi to vyzkouším.

  • Barbora Lelková

   Dobrý den,
   ano naše služby nabízíme po celé České republice.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 3. Honza Roul

  S touto firmou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupracuji s nimi už roky a nikdy mě nenapadla jediná stížnost. Provádějí vynikající prácí a to za slušné peníze a mají profesionální vystupování. Doporučuji!

 4. Lenka Zelníčková

  Zdravím, ten antigraffitový nátěr je fakt super věc. Nechali jsme si ho dát na dům taky, protože jsme se přestěhovali do centra města a noví sousedi nás hned varovali, že se stává, že vám barák někdo pomaluje, ať si dům radši necháme natřít tímto nátěrem. A ještě, že nám to poradili, protože ani ne za měsíc se na fasádě našeho domu objevil jakýsi nevkusný obrazec. Ale po tomto nátěru šlo graffiti úplně bez problému dolů. Prostě pecka!

  • Barbora Lelková

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni.
   S pozdravem a práním hezkého dne,
   Barbora Lelková

 5. Petra Krátká

  Chtěla bych se zeptat, zda se výše zmíněný antigraffitový nátěr jen tak nesmyje z fasády např. domu. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download