17.5 C
Prague
6.7.2022
MaxiMagazín

Víte, proč děti tolik milují sedací vaky?

Najdete je ve školkách, školních družinách, dětských centrech i v herničce oblíbeného žlutého vlaku. Sedací vaky útočí na naše děti ze všech stran. Jde jen o módní výstřelek nebo užitečnou pomůcku? A proč na ně naši potomci jednoduše nedají dopustit?

 

Trend zdravého sezení hraje prim

Ne, nemusíte se bát. Sedací vaky rozhodně nejsou jen samoúčelným módním hitem jako mnohé jiné interaktivní prvky dětského pokojíčku. Nelze je tak srovnávat třeba s postelovými skluzavkami nebo stany, které svého času musel mít každý, kdo chtěl udržet krok s dobou a aktuálními trendy. Tento nevšední druh nábytku jde mnohem více do hloubky. Nabízí atraktivní a krásné posezení, jdoucí ruku v ruce s mnohými zdravotními aspekty.

O zdravé sezení se stará maximálně flexibilní náplň sedacích vaků. Tu tvoří miliony certifikovaných polystyrenových kuliček. Snadno se tak přizpůsobí každému uživateli (velkému i malému), podepře jeho záda, krk a další namáhaná místa, a po použití se opět pomalu vrátí do původního tvaru.

Nekonečné možnosti sedacích vaků

Velké sedací vaky užijí děti především během chvil určených pro odpočinek. Natáhnou se na ně s knihou nebo svou oblíbenou audiopohádkou. Menší podnožky a taburety pak využijí třeba při hraní her, ale i jako interaktivní prvek pro své aktivity. Vaky se tak snadno mohou stát bunkrem, stonožkou, úkrytem při chovávané nebo třeba bezpečným doskočištěm.

Relaxační sedací vaky z e-shopu www.relax-vaky.cz fantazii dětí nijak neomezují. Naopak. Podpoří ji množstvím tvarů a variabilitou provedení od roztomilých zvířátek až po kolekci napodobující oblíbené míče pro sport. A nezapomínají ani na jejich maminky.

Sedací vaky z ekokůže se snadno udržují a dlouho odolávají i velmi intenzivnímu používání. Nepraskají ani nezpuchří a kvalitní polystyrenová náplň netrousí do okolí prach ani nepořádek. A pokud se vám posezení na sedacím vaku zalíbí, můžete si klidně pořídit svůj vlastní. V e-shopu  www.relax-vaky.cz si zaručeně vyberete!

Související příspěvky

Pravidelné čištění koberců šetří vlas koberce. Čištění do hloubky Brno

Veronika

Milovníci čaje zbystřete: Co nesmí chybět ve vaší čajové výbavě?

redakce

Dětské hřiště na zahradě: Na jaké komponenty nelze zapomenout?

redakce