14.5 C
Prague
27.10.2021
MaxiMagazín

Bachovy kapky pro psy doporučuji všem majitelům pejsků

Vůbec jsem netušila, že Bachovy kapky pro psy vůbec existují, a to až do doby, kdy mi o nich řekla má kamarádka a zároveň majitelka chovatelské stanice v Praze. Po konzultaci s ní jsem zjistila, že existuje hned několik druhů kapek, které je možné pejskům podávat, a to v závislosti na tom, jakými problémy či životními etapami aktuálně procházejí. Valná většina lidí si totiž vůbec neuvědomuje, že i pejsci mají své emoce, se kterými často neumí pracovat a mezi které se řadí například agresivita, stesk po domově, smutek, plachost, žárlivost či strach a podobně. Z tohoto důvodu je nutné pejskům často od těchto často negativních emocí pomoci a Bachovy kapky pro psy to umí naprosto dokonale.

Bachovy kapky pro psy jsem pořídila Sárince, která trpěla falešnou březostí

Bachovy kapky pro psy jsem poprvé pořídila Sárince v momentě, kdy začala trpět falešnou březostí a celé dny kňučela ve svém pelíšku, do kterého si naskládala všechny své plyšové hračky. Problém jsem řešila i se zvěrolékařem, který mi dokonce tuto podpůrnou formu „léčby“ našeho problému s falešnou březostí, sám doporučil. Bachovy kapky jsem tak Sárince podávala čtyřikrát denně a doufala, že alespoň v noci nebude kňučet ve svém pelíšku a naše rodina se alespoň jednu noc konečně vyspí, což se nakonec také povedlo a Sárinka se asi po týdnu neklidu a kňučení, skutečně zlepšila natolik, že jí tento stav přešel a dnes již jí podobné problémy zatím vůbec netrápí.

Bachovy kapky Sárince podávám vždy po očkování

Bachovy kapky pro psy Sárince podávám vždy, kdy jí čeká očkování. Po očkování je totiž vždy velmi neklidná, a dokonce často trpí teplotami. Od chvíle, kdy jsem jí ovšem začala po očkování podávat Bachovy kapky, které jsou přímo určeny pro potíže spojené s očkováním pejsků, se její projevy po očkování do jisté míry zmenšily a netrápí jí, jíž po žádném očkování ani horečka, a dokonce ani nechutenství, které u ní často přetrvávalo i několik dní po aplikaci očkovací látky. Na Bachovy kapky pro psy tak jednoduše nedám v žádném případě dopustit.

Související příspěvky

Ušetřete za tisk díky alternativním náplním do tiskáren

redakce

Hostesky a jejich koordinace

redakce

Alavis pomáhá nejen koním

redakce