19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Plastová okna, jejichž životnost je dlouhá a čas strávený nad údržbou krátký

Pokud si lámete hlavu nad tím, jaká okna do své domácnosti vybrat a zároveň nemáte příliš v oblibě uklízet a pečovat o dům či byt více, než je nutné, plastová okna jsou tou správnou volbou. Kromě toho, že jejich životnost je chvályhodná a čas, který strávíte nad jejich údržbou minimální, potěší vás také cenou, která je velmi příznivá. Na co byste měli při výběru konkrétních oken dbát a jaké jsou výhody plastových oken? Čtěte v našem článku.

Funkčnost, bezpečnost, vzhled i tepelně izolační vlastnosti

Při výběru nových oken jistě dbáme na to, aby byla dobře funkční. K jejich jednoduchému ovládání napomáhá kvalitní konstrukce kování, které je vyrobené z kvalitních materiálů a tím je zaručována jeho dlouhá životnost. Disponují různými uzávěry a doplňkovým příslušenstvím, které kromě funkčnosti zajišťuje také bezpečnost.

Bezpečnost oken je možné zvýšit také volbou vhodného zasklení. Okna JIS nabízí zasklení oken se zvýšenou úrovní bezpečnosti, lze však zařadit také například protihlukovou izolaci či zasklení s antikondenzačními vlastnostmi.

Plastová okna nabízí výborně tepelně izolační vlastnosti, které lze opět podpořit správnou volbou zasklení.

Co nás také zajímá, je v neposlední řadě vzhled oken. Plastová okna nabízí perfektní design, který lze přizpůsobit jak exteriéru, tak i interiéru. Na vnitřní stranu oken chcete použít například bílou barvu, zatímco z vnější strany se lépe hodí imitace dřeva? Žádný problém, přesně takovou kombinaci, ale i mnoho dalších, plastová okna poskytují.

Výhody plastových oken

Pokud si máme v kostce shrnou výhody, které by vás měly přesvědčit pro koupi plastových oken, je především perfektní poměr cena / výkon. Dále pak skvělé tepelně izolační vlastnosti, minimální údržba, dlouhotrvající funkčnost a také nízká prostupnost hluku.

Neváhejte a kontaktujte odborníky z Okna JIS.

Související příspěvky

Firma, které můžete důvěřovat. Odstraňování, čištění, likvidace plísně, graffiti, fixů a sprejů Praha

Veronika

Tři důvody, proč si zateplit půdu vašeho domu foukanou izolací!

majda

ZATEPLENÍ RODINNÉHO DOMU! KTERÝ ZE ZPŮSOBŮ JE TEN NEJLEPŠÍ?

majda