Bolí vás záda? Pořiďte si sedací vak

 

S bolavými zády se potýká čas od času každý z nás, ať už kvůli práci, sportu nebo špatnému držení těla. A když se konečně dostaneme domů a chceme si odpočinout, ne a ne najít pohodlnou polohu. Sedací vak nabízí přesně to pohodlí, které hledáte.

Nejpohodlnější a přitom nejzdravější sezení nabízí sedací vaky a pytle. Při prvním pohledu si můžete pomyslet, že si v tom záda spíš zničíte a budou bolet ještě víc. Opak je ale pravdou. Klasické křeslo nebo pohovka mají svůj tvar, který je neměnný, a tak nutí přizpůsobit se a sedět nebo ležet v poloze, která nemusí být příjemná. Pak si podkládáme hlavu polštáři a pod záda dáváme deku, abychom alespoň trochu měli pocit pohodlí. Záda pak ale máme v nepřirozené a zkřivené poloze a to jim rozhodně neuleví.

U sedacích vaků je to obráceně, přizpůsobí se vám. Náplň tvoří tisíce malých polystyrenových kuliček, které se v obalu volně pohybují a tak se po dosednutí okamžitě přizpůsobí tvaru a poloze vašeho těla. Záda jsou podepřena celá a nepřetěžují se, páteř má dokonalou oporu a sedíte přirozeně přesně podle toho, jak vám to vyhovuje. Unavené svaly si mohou odpočinout a ulevit tak od bolesti. Můžete sedět, ležet, pololežet, číst knížku nebo jen sledovat televizi, po každém pohybu se kuličky dají do práce a podepřou celé vaše tělo. Pro naprosto dokonalé pohodlí můžete využít ještě taburet nebo podnožku.

Na trhu je mnoho sedacích vaků všech různých tvarů. Do větších bytů nebo pro ty, co raději leží, se hodí velké vaky s jednou stranou alespoň 140cm dlouhou. Do malých prostor nebo pokud trávíte čas raději vsedě jsou skvělou volbou vaky ve tvaru křesílka či lenošky, které mají již naznačené opěradlo pro hlavu. Kromě prostoru, kam chcete relaxační pytel umístit, vás neomezuje nic. U českého výrobce na www.relax-vaky.cz si můžete vybrat barvu nebo tvar přesně podle sebe a sladit tak barvu vaku třeba se zbytkem interiéru. Určitě je ale lepší sedací pytel využívat, než se na něj dívat. Nejen vaše záda vám poděkují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download