Udržte své teplo v domě a snižte náklady o třetinu

 

Jste novými majiteli rodinného domu a máte zodpovědět na celkem smysluplnou otázku. Jakým způsobem zajistit efektivní vytápění a kterým izolačním řešením snížit celkovou spotřebu energií? Efektivní vytápění lze zajistit správnou volbou kotle a při hledání ideálního izolačního řešení se musíme zaměřit na nejcitlivější místa domu a právě v tomto momentě děláme nejvíce chyb.

Lidé se rozhodují dle aktuálních trendů a ze všeho nejdříve se zaměřují na izolaci fasády nebo na výměnu oken. Každá z těchto možností sebou přináší celkem nepříjemné omezení chodu domácnosti, nepořádek a v neposlední řadě i značnou investici s dlouhou návratností. My pro vás máme oproti těmto invazivním metodám mnohem relevantnější řešení a to se skrývá v systému Magmarelax. Foukaná izolace stropu sebou přináší celou řadu výhod, pojďme se na ně podívat.

 

Izolace stropu ze skandinávské oblasti

Skandinávie je bezesporu mnohem náročnější klimatickou oblastí, proto zde bylo nutné nalézt opravdu efektivní řešení, které by dokázalo snížit spotřebu energie s výraznějším výsledkem. Ideologie systému Magmarelax se opírá o fyzikální zákonitosti a řeší otázku úniku. Pokud teplo stoupá vzhůru, je nutné se v první řadě zaměřit na strop. V případě, že nemá dostatečnou izolační bariéru, nedokáže vám pomoci ani nákladná fasády ani zcela nová moderní okna nebo dveře.

Teplý vzduch pronikne skrze strop na půdu a odtud pryč z domu bez jakéhokoliv užitku. Foukaná minerální izolace dokáže vytvořit neproniknutelný celistvý povrch v dutinách stropu nebo na volné ploše nevyužívané půdy a zamezit tak průniku ohřátého vzduchu. Pokud máte v plánu půdu využívat, lze se domluvit na vytvoření stropního pochozího systému a ponechat si tento prostor k libovolnému užití.

 

Izolace stropu a její výhody

Izolace stropu Magmarelax je nabízena i u nás, kde se mezi lídry řadí společnost IP Polná. Ta má za sebou více jak 20 leté zkušenosti s realizací. Referenčním otiskem se pak stávají spokojení majitelé domů, kteří si o izolaci stropu minerální vlnou řekli před vámi. Plně funkční systém od prvního dne dokáže ušetřit až třetinu nákladů za vytápění. V kombinaci s fasádní izolací a novými okny se pak vaše vyúčtování promění v přijatelnou záležitost.

Foukaná minerální izolace stropu okamžitě zvyšuje protipožární ochranu domu. V neposlední řadě není třeba před zahájením operace cokoliv vyklízet nebo připravovat. Aplikace foukané minerální izolace netrvá déle jak 5 hodin, přičemž se o realizaci postará jediný dělník. Bez jakéhokoliv hluku a nepořádku. Systém Magmarelax nikterak neomezuje chod domácnosti a ihned po dokončení zvyšuje teplotu v místnostech o pár stupňů. Největší výhodou pak zůstává třetinové snížení nákladů a desetinová investice v porovnání s klasickou izolací fasády. Není třeba se zadlužovat a čekat na návratnost desítky let. Investice do izolace stropu se vám vrátí do pěti let.

 

Jak si o izolaci stropu říct

Izolace stropu je službou, kterou poskytuje společnost IP Polná. Stačí navštívit jejich webové stránky, prolistovat si tamní informace a vyplnit nezávazný online poptávkový formulář. Pak už jen čekáte na hovor, kde se domluvíte na přesném čase schůzky s technikem, který váš dům zaměří a poskytne přesný plán izolačního řešení i s cenovou kalkulací, která se už v průběhu realizace nezmění. Začněte tedy na stránkách www.mojeizolace.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download