Vinylové podlahy PARADOR v krásném dekoru dřeva

 

Hledáte vysoce kvalitní a elastickou podlahovou krytinu? Přestaňte dělat kompromisy a pořiďte si vinylovou podlahu! Zútulníte s ní prostor a vyjádříte s ní svůj individuální styl. Vinylové podlahy mají mnoho pozitivních vlastností, pro které si je zamilujete. A až se budete poohlížet po výrobci těchto podlah, vzpomeňte si na výrobce PARADOR.

 

Vinylové podlahy PARADOR do každého interiéru

Vinylová podlaha PARADOR vám přináší jedinečné kolekce vinylových podlah, které se dělí na lepený vinyl, čistý vinyl a vinyl na HDF desce. Hodí se do každé obytné místnosti a můžete je dokonce instalovat i do kuchyně nebo koupelny, neboť jsou odolné proti vlhku. Na rozdíl od dřevěných podlah se vinylové podlahy jen tak neopotřebují a vydrží vám řadu let. A na jaké kolekce od PARADOR se můžete těšit?

 

Kolekce v dekorech dřeva

Vinylové podlahy z kolekce Basic 2.0 zakoupíte v provedení lepeného vinylu. Vybírat můžete z 8 moderních dekorů dřeva, které dokonale imitují vzor prken. Na první pohled vás rovněž zaujme kolekce Classic 2050 v provedení čistého vinylu. Prohlédněte si populární dřevěné dekory, které ladí s klasickým i moderním interiérem. Podlahy od PARADOR jsou zárukou toho, že získáte kvalitní a unikátní podlahu pro vaše bydlení.

 

Kolekce s plovoucím systémem a na HDF desce

Nesmíme se zapomenout zmínit ani o kolekci Basic 4.3 v provedení čistý vinyl. Tato kolekce v plovoucím systému se zámkovým spojem je určena pro domácí využití. Za vaši pozornost stojí další kolekce Basic Plus 30 v provedení vinyl na HDF desce v dekoru dubu a pinie. Celková tloušťka této podlahy je 9,4 mm. A poslední kolekce Classic 2030 v provedení vinyl na HDF desce nabízí šest dekorů dřeva na nosné HDF desce, která snižuje hlučnost podlahy.

 

Jaké jsou výhody vinylových podlah?

Vinylové podlahy jsou oblíbené pro svou vysokou životnost. Komfortně se po nich chodí a zapadnou do celkového rázu místnosti. Snadno se o ně pečuje a stačí je pravidelně vysávat a stírat vlhkým mopem. Tyto podlahy jsou odolné proti opotřebení a mohou se také instalovat na podlahové topení. Speciální povrchová úprava odpuzuje prach, proto je vinylová podlaha vhodná také do domácností s alergiky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download