1.1 C
Prague
24.1.2021

Celodřevěné a exteriérové schodiště z prvotřídní dílny

Nalézt v dnešní době profesionální společnost, která skrze své zaměstnance dokáže vdechnout svému podnikatelskému záměru skutečnou tvář, není až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud se podíváme na portfólio firmy vystupující pod názvem Equipe Design, ihned pochopíme, že jsme na té nejlepší cestě vedoucí ke spokojené realizaci vzhledově precizně vyladěných schodišť. Na českém trhu se objevila poprvé v letech 1998 a ihned se pozvolným tempem dostávala do stále většího popředí zájmu širší veřejnosti. Komplexnost nabízených služeb je na vysoké úrovni, zákazníkem jste do té doby, dokud potřebujete předložených služeb, nikoliv zaplacením objednávky, jak je v našem kraji zvykem.

 

Celodřevěná schodiště

Společnost Equipe Design mimo jiné rovněž nabízí i realizaci oblíbeného celodřevěného schodiště na zakázku. Jedná se o bezkonkurenční doménu každé dřevostavby, kde celodřevěná schodiště dokonale podtrhnou celkovou podstatu přednastaveného konceptu. Své využití naleznou i ve vstupech do podkrovních částí domů.

Celodřevěné schodiště se může pochlubit precizním provedením dotaženým do posledního detailu. Díky svědomitému přístupu lze tento typ schodišť skvěle zakomponovat jak do novostaveb, tak i starších zrekonstruovaných domů.

 

Exteriérová schodiště

Pokud se zaměříme na exteriérová schodiště z trochu bližší perspektivy, ihned odhalíme nutnost navýšené odolnosti daného typu materiálu. Takové schodiště je nepřetržitě vystavováno nepřízni povětrnostních podmínek. V průběhu roku musí odolat teplotním výkyvům, mrazu, dešti i přímému slunečnímu záření.

Právě tyto důvody vedou k mnohem menší variabilitě při výběru vhodného materiálu. I přes to dokáže společnost Equipe Design přinést skvělé řešení a vytvořit vám schodiště s dlouhou životností v požadované velikosti a tvaru.

Související příspěvky

LED osvětlení zamířilo i do ulic

redakce

Nedělejte si z plísní své spolubydlící, zlikvidujte je protiplísňovým nátěrem LSG

Veronika

S alergeny v koberci si poradí hloubkové strojové čištění

Veronika