1.1 C
Prague
24.1.2021

Firma, které můžete důvěřovat. Odstraňování, čištění, likvidace plísně, graffiti, fixů a sprejů Praha

Dokážete si představit, jakou paseku dokáže nadělat párek mladistvých pobudů, kteří zrovna nemají co na práci, a tak se baví, jak umí? A velkou představivost tedy očividně nemají. To vám řeknu. Nejspíš si řekli, že bude sranda posprejovat tomu staříkovi garáž. No já se sice za staříka nepovažuji, ale oni by to jistě tak řekli. Chuligáni. Kdyby to ale byl alespoň nějaký smysluplný a pořádný obraz. Ne, pouze náhodná ošklivá čmáranice. Bez špetky umělecké hodnoty. Mojí garáži by nějaké barvy neuškodily, dokázal bych to ocenit, kdyby ovšem bylo co. Takováhle matlanice musela okamžitě dolů. Snažil jsem se. Ne, že ne. Bohužel jsem ale moc neuspěl.

Moc často to nedělám, ale tentokrát jsem se potřeboval s někým poradit. Pár přátel už mělo také podobné zkušenosti jako já, tak jsem se poptal jich. Rady jsem dostal různé, ale nejvíce mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., odstraňování, čištění graffiti Praha, o které jsem si na internetu našel víc. Nejsem přece žádný zelenáč, firmu jsem si proto pořádně prověřil. Zdála se být velmi kvalifikovaná. Potřeboval jsem jednat co nejdříve, v čemž mi firma také vyhovovala. Měli volný termín hned do několika dní.

Laskavě jsem pány přivítal a seznámil je s oním graffiti. Dali se do práce. Moc jsem je nepozoroval, jen jsem doufal, že mě nepatřičných obrazů na fasádě zbaví. Jen vím, že potřebovali zeď i přetřít barvou, aby graffiti zmizelo dočista. Díkybohu vážně zmizelo. Pracovníkům se nedala upřít jejich velká šikovnost. Udělali na mě opravdu dojem.

Firma A SERVIS se ke mně chovala velmi mile a moc mi pomohla. Doufám, že se chuligáni příště půjdou se spreji vyřádit někam jinam.

Usnadněte si život s firmou na strojní čištění čalounění a koberců v Praze

Problém většiny dnešních žen je, že si všechny myslí, že musí být dokonalou hospodyňkou a otrokyní v domácnosti, při úklidu a podobně. Jenže svět se opravdu nezblázní, když se jednou to nádobí nestihne umýt nebo když si na úklid najdete třeba nějakou výpomoc, protože se vám nechce plahočit se po oknech nebo se krčit u koberců s kartáčem a jít pak jen vyčerpaně po práci a úklidu spát.

Já se na úklidovou firmu spoléhám už dlouho, konkrétně na A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Praha 10 a jsem velice spokojená. Využívám od nich hlavně službu čištění koberců Praha, protože tuhle činnost ze srdce nenávidím a budu klidně dělat doma cokoli jiného než právě tohle. Jejich čištění koberců Praha zahrnuje kotoučové strojové čištění, které naše koberce vyčistí naprosto dokonale, že vypadají jako nové a já bych takového výsledku nedosáhla, ani kdybych nad tím strávila hodiny.

37699196 - wooden chair with blue color pillow on carpet in living room

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a seriózní, takže vím, že klidně během čištění můžu opustit dům a nemusím je hlídat. Svou práci vždycky zvládnou v krátkém čase a nikdy se mi nestalo, že by cokoliv nějak poničili nebo dokonce rozbili. S dodržováním termínu také nikdy nebyl nejmenší problém, takže já jim za sebe dávám plný počet bodů, v jakých lze firmu ohodnotit a všem je vřele doporučuji, a to i na jiné služby, jako je například mytí oken, odstraňování plísní a podobně, protože to také nepatří zrovna k těm jednoduchým pracím a než se s tím zbytečně dřít, je lepší to nechat na odbornících, kteří s tím mají mnohem větší zkušenosti a tak přesně vědí, jak na to.

 

Související příspěvky

Z bývalé čokoládovny k modernímu bydlení

Veronika

Kdo odborně, šetrně a bez škrábanců myje okna po stavbě nebo malířích

Veronika

Na co nezapomenout při přestavbě domu

majda