Jakou zimní zahradu si objednat a z čeho si jí nechat zhotovit?

 

Současné moderní zimní zahrady představují obrovský sektor, kde se i pokročilý znalec velice snadno ztratí. Jakým způsobem si pak má naprostý laik vybrat tu správnou a získat vůbec odvahu do těchto oblastí investovat nemalé peníze? Pro jaký systém se rozhodnout a jakým doplňkům dát přednost?

Hlavní požadavek na materiál sloužící k výrobě zimních zahrad se točí kolem dlouhé životnosti. V minulosti se ve výrobě nejčastěji používalo klasické sklo, ovšem to vedlo k velmi častým potížím s prasklými tabulemi. Moderní výrobci od skla ustoupili a začínají dávat přednost plastu a polykarbonátovým deskám.

 

Výborné mechanické vlastnosti polykarbonátových desek

Zaměřme se na mechanické vlastnosti používaných polykarbonátových desek, které se stávají nejčastější volbou předních výrobců zimních zahrad. Ve své podstatě se jedná o termoplast chlubící se nadměrnou mechanickou odolností. Podle výzkumu je polykarbonát 300 krát odolnější než klasické sklo a 30x odolnější než plexisklo. Navíc odolává negativním účinkům UV záření a tím vytváří dokonalý prostor i k déletrvajícímu pobytu.

Polykarbonát s těmito vlastnostmi překonává všechny ostatní materiály a velmi často se stává i součástí samotných stěn zimních zahrad.

 

Malá nevýhoda polykarbonátu

Je opravdu těžké najít takový materiál, který by byl bez jediné chyby. Polykarbonátové desky sice vykazují vysokou propustnost světla a disponují ochranou před UV zářením – ale citlivé místo mají. Nedokážou se zcela ubránit působení chemikáliím. V průběhu zimní sezóny jsou pak vystavovány kyselým dešťům, proto je vhodné jednotlivé tabule a a polykarbonátové zastřešení umýt obyčejným mýdlovým roztokem.

 

Speciální nabídka polykarbonátových desek

Tradiční nabídka polykarbonátových desek v nedávné době posílila o vylepšené tabule se zajímavými vlastnostmi. Nejnovější polykarbonátové desky dokážou zabránit tvorbě kapek na svém povrchu nebo se také postarat o snížení přehřívání prostoru zahrady. Ptejte se na tyto novinky svého dodavatele.

Pokud vás polykarbonátové zimní zahrady zajímají více, navštivte internetové stránky na adrese www.hobbytec.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download