Co dokáže speciální termoaktivní podlahová stěrka AERO-THERM® floor

 

Každá příležitost, jak snížit tepelné ztráty a lépe izolovat vnitřní prostory před vlhkostí a zároveň únikem tepla, je žádoucí. Přesně to nabízí také speciální termoaktivní podlahová stěrka AERO-THERM® floor, vyrobená na základě moderních technologií. Kam se aplikuje a s jakými druhy podlah se dá kombinovat? Více v tomto článku.

 

Efektivní zateplení podlahy

Způsobů, jak efektivně zateplit podlahu a vytvořit izolační ochrannou vrstvu proti vlhkosti a úniku tepla, existuje více. Jedním z nich jsou speciální podlahové stěrky. Díky moderním technologiím stačí vrstva tenká pouze 1 mm. Už po nanesení takového malého množství se vytvoří odrazová vrstva s neprostupností pro únik tepla.

 

Na jaký podklad je stěrka vhodná

Aby si podlahová stěrka AERO-THERM® floor  udržela všechny své vlastnosti a nabídla přesně to, co se od ní očekává, je zapotřebí správně připravit podklad pro aplikaci. Termoaktivní stěrka se aplikuje výhradně na suchý, čistý a plně soudržný materiál. Nehodí se tak pro ošetření podlah, které trpí vzlínáním vlhkosti a jsou trvale vlhké. V případě savého povrchu se nejdříve doporučuje penetrace, aby vrchní vrstva stěrky zůstala neporušená.

 

Další vrstva podlahy

Podlahová stěrka zlepší tepelnou pohodu v interiéru. Zároveň nabízí ideální podmínky a podklad pro aplikaci další vrstvy podlahy. Na místo ošetřené stěrkou se hodí obklady, dlažba, koberce, lina, plovoucí i dřevěné podlahy. Vždy je potřeba si zkontrolovat, jestli je použité lepidlo v souladu s návodem na použití stěrky. Termoaktivní stěrka je výborná pro kombinaci s podlahovým vytápěním. Aplikuje se pod topná tělesa a díky odrazivosti zvyšuje efektivitu vytápění, čímž šetří energie a samozřejmě peníze. Přímým podkladem však nesmí být polystyren. Veškeré podrobnosti k podlahovým stěrkám najdete přímo na stránkách prodejce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download