2.3 C
Prague
19.1.2021

Šaty na chladné dny sluší i boubelkám

Nestyďte se obléct si šaty jenom kvůli pár kilům navíc. Naopak, právě v šatech umíme své kilogramy nosit lépe než v čemkoliv jiném. Pouze si je musíme umět správně vybrat.

 

Dámské šaty pro boubelky

Každá z nás, která má nějaké to kilo navíc, nebo třeba jen postavu s výraznějšími partiemi, musí umět oblečení správně vybírat. Stejné je to, i pokud jde o šaty na chladné dny. Pozor si musíme dát na úpletové materiály obepínající tělo. Zatímco pevnější materiály umí ukrýt nedostatky, ty pružné zvýrazní každý záhyb našeho těla. A přestože pár kil navíc zas tak moc vadit nemusí, zdůrazněné faldíky nikdy hezkými nejsou.

Rozhodně to však neznamená, že bychom se měly oblékat pouze do volných šatů mikinového střihu. Mohou být slušivé, ale pozor! Pokud nám opticky uberou na výšce, přidají nám rovnou i na šířce. Dříve se to řešilo především podpatky, ale v teniskové době je třeba dobře zvážit, jak budeme zejména při menší postavě v podobném modelu vypadat. Řešením je si tyto šaty pořídit až ke kozačkám. Opět, nejlépe na podpatku. K podobným šatům se hodí ten masivnější.

TIP: Povedené podzimní a zimní dámské šaty rovněž pro boubelky nabízí e-shop Fasardiofficial.cz.

 

Nezačínejte hubnout až do plavek – lepší je hubnout v zimě

Podzim je skvělá doba k tomu, abychom se pustily do vylepšování postavy i hubnutí. Do Vánoc je daleko, takže si neříkáme, že začneme až po nich. Navíc padající kila už na podzim nás pak motivují o Vánocích příliš neporušit nově nastavená stravovací pravidla. Na podzim též máme spousty příležitostí pro přirozený pohyb.

Pěkné sportovní soupravy nás umí motivovat k venkovním aktivitám. Je jedno, jestli si půjdete denně zaběhat, nebo se každý den projdete pár kilometrů se psem či na houby. Základem je pohyb. Nejlépe venku a takový, který nic nestojí. Vzduch, les i parky jsou pořád zdarma.

 

Motivuje vás více tělocvična?

Pořiďte si fitness oblečení a vyrazte se zapotit do fitka. Jestli se dáte na tento způsob hubnutí, pořiďte si dobře padnoucí soupravu, nejlépe hned dvě až tři. Zvažte, co chcete ve cvičebním úboru odhalit, ale rozhodně se neoblékejte do volných tepláků. Do fitness centra patří fitness leginy a tričko, obojí z kvalitního funkčního materiálu. A co dělat, abychom při cvičení vydržely a mělo vliv na snižování naší hmotnosti či formování postavy? Cvičte s trenérem. Budete cvičit správně, a rovněž pro vás bude cvičení motivující.

Související příspěvky

Nejoblíbenější spodní prádlo pro muže – co o mužích prádlo vypovídá

majda

Při výběru dámského šperku se držte těchto pravidel

redakce

V jakém spodním prádle muže zaručeně rozpálíte?

redakce