Další služby

 

Mezi další služby pneuservisu Novák patří také geometrie kol. Geometrie kol Praha je laserovou geometrií, při které jsou používány vysoce přesné lasery, a můžete se spolehnout na to, že kola budou seřízena na jedničku. Kromě laserové geometrie v Praze ale můžete využít i dalších služeb pneu servisu. Určitě se vyplatí seřízení sbíhavosti, či třeba test brzd a test brzdových kotoučů. A nemůžeme opomenout ani test tlumičů nebo test podvozku, zkrátka vše co se týká hladké jízdy autem.

Bazar použitých pneumatik i další služby pro vás

Jste z Prahy a rádi byste si pořídili použité pneumatiky za dobrou cenu? Využijte bazar pneumatik u Nováka, který je na Praze 10. Jedná se o servis pneu, který ovšem nabízí mnohem více. Pneuservis Praha pro vás může být neocenitelný a zvláště pak finanční úspora se může vždy hodit.

Levné řešení- použité pneu

Pneu bazar Novák vám nabídne použité pneu, díky kterým můžete opravdu dosti uspořit. Zvláště v takovém případě, že jezdíte vozem pouze jednou za čas, není potřeba kupovat hned zcela nové gumy. Použité pneumatiky jsou řešením pro lidi, kteří vlastní více vozů a některé z nich zkrátka nenajdou takové využití. I použité pneu vám můžou vydržet bez potíží několik sezón.

Vyberte si ten správný typ pneu

Bazar pneu u Nováka vám nabídne nejrůznější typy použitých pneumatik, tedy od menších průměrů, až po skutečně velké gumy na nákladní automobily či třeba autobusy.

Skladování pod střechou

Díky skladování pod střechou se nemusíte obávat, že pneu servis Praha vám nabídne nekvalitní gumy, které jsou poškozené vlivem klimatu. Nestane se, že vybledne barva, ani nic horšího, například to, že by guma zteřela a byla v podstatě nepoužitelná. Pneu bazar Praha 10 vám pak dodá pneumatiky také prostřednictvím online obchodu.

Nabídka dalších služeb

Ale nemusíte zůstat pouze u výměny pneumatiky, Novák umožní také seřízení sbíhavosti či pro vás zajistí takové služby, jako je test brzd a brzdových kotoučů, či test podvozku auta. Pokud to bude potřeba, je možná požadovat také test tlumičů, které činí jízdu komfortnější.

Geometrie

A nelze opomenout ani geometrii kol, která je často nutností po výměně pneumatik. Tento servis využívá laserovou 3D geometrii. Laserová geometrie je samozřejmě velmi přesná a zajistí vám hladkou jízdu a také omezení opotřebení různých částí auta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download