12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Darujte fotografie originálním způsobem

Chcete svým blízkým nebo sobě udělat radost? Vybavte si svůj interiér originálními fotografiemi, které vám připomenou příjemné rodinné chvíle. Fotodárky patří zároveň mezi oblíbené tipy na narozeniny, výročí nebo jiné oslavy.

Jak darovat fotografie

Zapomeňte na obyčejné darování fotografií, kdy dáte fotku do rámečku a ten pouze zabalíte. V dnešní době najdete zajímavější nápady, jak potěšit své blízké, ať už originálním fotodárkem k narozeninám, k výročí nebo třeba na Vánoce. Darujte fotografie tak, aby ani za několik let nevybledly a byly ozdobou každého interiéru. Skvělým tipem na dárek je skleněná deska s fotografií.

Vyberte tu nejlepší

Při výběru fotografie si všímejte, jak na vás na první pohled působí. Můžete vybrat usměvavý snímek, který vám vždy zvedne náladu. Pokud to interiér dovoluje, vyberte černobílý akt, případně boudoir fotografii, která velkou část těla zahaluje a nechává na fantazii každého, aby si zbytek domyslel. Zajímavou možností, jak překvapit své blízké jsou portréty nebo párové fotografie.

Co a kdy fotit

Pokud plánujete svým blízkým darovat fotografii ve skle, nemusíte vybírat z archivu. Naplánujte si konkrétní fotografii, kterou můžete sami vyfotit. Je na vás, zda se bude jednat o typizovanou fotku, kdy například partnerku vezmete do přírody a vyfotíte s potomkem nebo domácím mazlíčkem. Mnohdy jsou ty nejkrásnější fotografie nečekané, když nic neplánujete. Zkuste udělat několik snímků na mobilní telefon nebo fotoaparát a posléze vyberte ten nejlepší.

Kam fotografie umístit

Pryč je doba, kdy musely být fotografie nutně na krbové římse. V současné době je na vás, kam fotografie umístíte. Například na poličku do obývacího pokoje, do ložnice, případně hned na vstup, do předsíně. Pořídíte-li skleněný fotodárek na míru a vytvoříte si vlastní skleněnou desku, vyberte ji místo v centrální místnosti domu tak, abyste ji měli na očích vy i vaše návštěvy. Představte tento dárek oslavenci jako praktický, ale zároveň i designový kousek.

Proč fotodárky vedou

Přemýšlíte, proč jsou fotodárky pořád tak oblíbené? Je to z toho důvodu, že se jedná o originální a nenapodobitelný kousek. Skleněná deska bude zdobit váš dům a vždy, když se na ni podíváte, uvědomíte si, že si darující dal práci vybrat vám dárek na míru.

Související příspěvky

Inspirace k valentýnským svátkům, buďte letos originální

redakce

Jak si vybavit domácí kancelář?

majda

Proč darovat zážitek? Hlavní roli hraje psychologie

majda