17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Dopřejte blond vlasům jarní péči

Sluníčko získává na síle a jaro je v plném proudu. Po zimě je to velmi příjemná změna, odhodit bundy a čepice a moci vyrazit ven jen v lehké mikině. A stejně jako po zimě věnujeme péči rostlinám a květinám, měly bychom stejnou péči věnovat i svým vlasům. A zvlášť to platí pro blondýnky.

Téměř každá žena s melírovanými nebo blond vlasy zná ten pocit, kdy místo zářivé husté hřívy má na hlavě zplihlou matnou slámu. V zimě je méně sluníčka a tak si o sluníčkem zesvětlených vlasech můžeme nechat zdát. K tomu čepice a šály a přetopené místnosti a mráz a zkáza je dokonána. Naštěstí existují babské rady i moderní přípravky, jak vrátit vlasy rychle do kondice. Potřebujeme je nejen vyživit a zregenerovat, ale dodat i lesk a zdravý vzhled a omezit nejpalčivější problém všech blondýnek – žlutý nádech barvy. Nezapomeňte také na zastřižení konečků, po zimě si můžete dovolit i větší zásah než obvykle, zvlášť u dlouhých vlasů. Roztřepené konečky krásu nedělají, i kdybyste měla tu nejkrásnější barvu vlasů na světe. Šampon a kondicionér je pro péči absolutní základ, nejlépe přímo určený pro blond vlasy. Kromě velkého množství pečujících látek obsahuje i komplex, který blond vlasy zbavuje právě onoho nechtěného žlutého tónu a dodává lesk.

Pro regeneraci a přirozeně zdravý lesk můžete využít dary přírody. Odvar z mladých kopřiv nebo sušených květů heřmánku dodá lesk a zbaví vlasy unaveného vzhledu, lipový květ zase zklidňuje pokožku hlavy. Příroda umí zázraky a babičkám patří velký dík, ale v dnešní uspěchané době máme ne úplně vždy tolik času a hledáme nějaké extra rychlé řešení v podobě masky na vlasy. Opět lze využít domácí zdroje, ale opět se budeme potýkat s časem. Bleskurychlou pomoc a regeneraci vlasů zajistí regenerační maska Goldwell Rich Repair, která vlasy dokáže hloubkově regenerovat a projasnit už za 60 vteřin. Technologie Fade Stop Formula zabrání blednutí barvy a Blonde Chroma Complex s olejem z mirabelek vlasy vyživuje a odstraňuje žluté tóny. Kouzelná maska dokáže nejen vykouzlit během minuty krásnou hřívu, ale také ji díky UV komplexu ochrání i po použití. Značka Goldwell je oblíbená mezi profesionálními kadeřníky, ale to neznamená, že musíte oběhnout všechna kadeřnictví a salóny v okolí. Jednoduše si ji můžete objednat z pohodlí domova na www.puls.cz spolu s dalšími přípravky pro péči o blond a melírované vlasy. Nebojte se na jaře zářit!

Související příspěvky

Základní typy pánských bund – vše, co potřebujete před koupí vědět

redakce

Trendy kousky, které vás jednoznačně odliší od ostatních

redakce

Kouzlo designového šperku

redakce