Jak mít vlnité vlasy jako od moře

 

Milujete mít na vlasech krásné jemné vlnky, které vám vytvoří mořská slaná voda? Pokud se vám po nich stýská a k moři se ještě nějaký ten čas nedostanete, poradíme vám pár triků, jak si krásně vlnité vlasy vytvořit doma!

Jako první vás možná napadne zajít ke kadeřníkovi. Tato možnost je nejen drahá, ale také velmi krátce životná, jelikož vám vlny vydrží maximálně 2 dny. Využít můžete speciální služby jako je lehká trvalá, i ta však za pár dní nebo týdnů odezní.

Druhou možností je si tedy vyrobit vlny doma. Připravte si na to pár pomocníků. Zvolit můžete slaný sprej z drogerie. Tyto přípravky se používají tak, že je nastříkáte do vlhkých vlasů a promačkáváte vlasy směrem nahoru, abyste vytvořili vlnitou objemnou texturu vlasů. Mořská sůl, obsažená v roztoku zajistí, že budou mít vaše vlasy vlnitý tvar. Vlasy následně vyfoukejte difuzérem.

Další možností, jak si vytvořit mořské vlny, jsou široká kulma nebo žehlička na vlasy s kulatými okraji. Budete-li natáčet vlasy kulmou, pořiďte si její širokou verzi, v průměru by měla kulma mít minimálně 3 – 3,5 cm, aby byly vlny opravdu velké, široké a bohaté. Skvělá je například kulma na vlasy Orava K-60, která má navíc tvarovací kartáč s manuálním otáčením, díky čemuž spolehlivě vytváří vlny a kadeře z každého typu vlasů. Kulma na vlasy Orava K-60 je velmi snadná na ovládání. To zajišťuje i studená koncovka na uchopení kulmy, nebo otočný napájecí kabel. Na kulmě si můžete nastavit dva stupně výkonu v teplotním rozsahu 175 – do 180 °C. Na snadné a rychlé vlnky je kulma Orava K-60 prostě dokonalá!

Toužíte po dokonalých vlnách? Domácí péče je tak snadná! Stačí navštívit www.orava.cz, vybrat si vaši vysněnou kulmu na vlasy či žehličku na vlasy a těšit se z krásného účesu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download