Letní dovolená v Krkonoších pod taktovkou historie

 

Jestliže toužíte po ničím nerušené dovolené v srdci horské přírody, kořeněné ostrou esencí horských túr nebo jemně zasypanou výlety po zajímavých historických památkách, jsou jistě Krkonoše vaší srdeční záležitostí. A co teprve, když vám představíme ubytování dýchající pohodou a tajemstvím  dávných časů, které vás mrknutím oka přenese do klidné podhorské vesničky jako od Boženy Němcové?

Pokud při své dovolené toužíte více po aktivních zážitcích než líném nicnedělání, bude pro vás městečko Černý Důl jako stvořené. Na své si přijdou milovníci historických památek i zarputilí sportovci. A proč vám o něm píšeme? Protože právě zde, v půvabném centru našich národních hor, stojí čtyři nádherné krkonošské roubenky s autenticky zařízenými interiéry z dílny Martina Roubala. Jsou chytře umístěné tak, že je v nich všude blízko a ubytované výletníky zároveň neruší ruch a shon z okolí.

 

Benjamínek, který má pro každého něco

Chalupa Roubalka je nejmladším členem této rodiny. Při jejím plánováním proto byly využity všechny přednosti a oblíbené prvky předchozích tří staveb, takže výsledkem je jedinečný koncept, v němž si každý najde to své. Svoje oblíbené pravidelné návštěvníky ale teprve hledá, takže šanci mají všichni, kdo si chtějí letos užít dovolenou jinak a v klidu. Stačí si zarezervovat termín na stránkách ChalupyRoubal.cz.

 

A co vám chalupa Roubalka může nabídnout?

  • uklidňující a uchvacující výhledy do okolí
  • šumění potůčku na zápraží
  • autentická kachlová kamna s výhledem na živý oheň
  • pípu s dobrým pivem
  • relaxační prvky v čele vnitřní vířivkou, saunou a venkovním bazénem s protiproudem
  • klavír
  • plně vybavenou kuchyni
  • rychlé WI-FI připojení
  • venkovní hřiště pro děti

Ubytovat se můžete v jednom ze tří čtyřlůžkových apartmánů zařízených replikami dobového nábytku určených k plnohodnotnému užívání. Vše si můžete osahat a vyzkoušet. Zavzpomínejte si na krásné časy strávené na prázdninách u babičky nebo vezměte své děti na dovolenou do nádherné podhorské chaloupky Roubalka, na kterou budou ještě dlouho s nadšením vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download