19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Dveře, jenž chrání s každým zabouchnutím

Toužíte po bezpečném domově, ve kterém se budete cítit dobře a nebudete se obávat, že v průběhu tmavé noci narazíte na nezvané návštěvníky? Samozřejmě, kde jinde, než doma bychom se měli cítit v bezpečí. Společnost Okna JIS na trhu funguje již déle než 30 let. Za tu dobu se přiblížila mnoha zákazníkům, pro které neustále zdokonaluje své služby a snaží se nabízet co možná nejkvalitnější nejen produkty, ale také služby. Jaké dveře Okna JIS dodávají a na čem dalším si při výběru dávají záležet?

Z čeho můžete vybírat

Materiály, ze kterých jsou dodávány dveře od společnosti Okna JIS, jsou plast, hliník a dřevo.

Plastové dveře jsou cenově příznivé, zároveň však plní veškeré izolační funkce, jsou odolné a dobře odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Podobně můžeme mluvit i o dveřích z hliníku, je nutné však dodat, že tyto dveře jsou téměř nezničitelné. Z toho důvodu jsou montovány nejen do domů a bytů, ale také jako vstupní dveře do panelových domů či kancelářských prostor, kde je výrazně dbáno na bezpečnost všech pracujících.

Poslední, avšak neméně oblíbený a nejdéle používaný materiál pro výrobu dveří, je dřevo. Dřevěné dveře mohou být perfektně designové v moderních domech, stejně se však hodí všude tam, kde jsou památkářsky chráněné budovy, do kterých se dveře z jiného materiálu zkrátka nehodí.

Bezpečnost nadevše

Nejen materiál dveří, ale také jejich výplně a kování jsou nezbytné pro zajištění nejvyšší možné bezpečnosti, kterou mohou dveře poskytovat. Jako první se pojďme podívat na výplně, které jsou vzhledově pěkné, bezpečné a praktické. Výplně dotváří celkový vzhled dveří, a navíc propouští světlo do trochu tmavé chodby, do které se příliš světla nedostává. V neposlední řadě mají taktéž dobré tepelné a zvukově izolační vlastnosti a jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které vaši bezpečnost negativně neovlivní.

Co však bezpečnost ovlivňuje výrazně, je kování. Taková, která nabízí Okna JIS jsou vysoce bezpečná, spolehlivá a odolná. Díky používaným materiálům a pokrokovým technologiím napomáhají předcházet vypáčení, vylomení či jinému poškození jednotlivých komponentů.

Neváhejte a obraťte se na profesionály z oboru. Nabídnou vám vhodné řešení dveří, které spolu s vámi dotáhnou k dokonalosti.

Související příspěvky

Splňte si svůj sen

majda

Odborné odstranění polepů, krycích folií, lepidel, výlepů. Mytí oken Praha

Veronika

Bojíte se, že zateplení domu vás finančně zatíží?

majda