Korková podlaha – to pravé pro váš byt

 

Stále populárnějšími se v současné době stávají korkové podlahy, které představují skutečně velmi revoluční možnost, jak ve svém bytě chodit po čisté podlaze, která bude absolutně skvěle izolovat teplo a nedá šanci tepelným únikům. Korek je totiž od pradávna velmi sympatickým tepelným izolantem, díky čemuž se stává oblíbeným společníkem v téměř každé druhé domácnosti. Hodí se ovšem i do komerčních prostor a to zejména do školek či do administrativních budov.

 

Proč si pořídit korkovou podlahu?

Korkovou podlahu je možné zakoupit i v takzvaném plovoucím systému, který znamená velmi rychlou a také čistou pokládku celé podlahy. Pokud se rozhodnete pro pokládku této korkové podlahy například do vaší kuchyně, můžeme vám zaručit, že se vaše nohy budou cítit tak, jako by se procházeli po obláčku. Komfort při vaší chůzi a minimalizace tepelných ztrát je v tomto případě samozřejmostí. Pokud tedy každý rok bojujete s vysokými náklady na vytápění, máte s korkovou podlahou po problémech.

 

Design korkových podlah

Pokud se domníváte, že korek může mít pouze jednu jedinou podobu, jste na omylu. Design korkových podlah je totiž velmi osobitý a různorodý. Vybírat si můžete zejména z velmi oblíbených designů, kterým vévodí takzvané dekory Identity, které představují podbarvený korek, který působí velmi luxusním dojmem.

 

Korková podlaha se hodí do každé místnosti v bytě

Korkovou podlahou můžete  díky jejím vynikajícím vlastnostem, obohatit téměř jakoukoliv místnost ve svém bytě. Díky tomu, že dokonale tepelně izoluje je vhodná zejména do dětských pokojů, kde děti tráví většinu dne na zemi s hračkami, dále do ložnice, kde je pocit teplých nohou stejně tak nezanedbatelný či do obývacího pokoje, kde oceníte zejména její typicky přírodní vzhled a také odolnost. Dále tepelně izoluje a také pomáhá alergikům v jejich boji proti nepříjemným následkům jejich onemocnění. Vyniká také zejména v tom, že skvěle tlumí kročejový hluk.

 

Korek, kam jen se podíváš!

Korek je velmi příjemný materiál, který od pradávna patří k opravdu měkkým, teplým a tichým povrchům, což ocení každá domácnost. Kromě jiného korková podlaha není ani příliš náročná na údržbu, stačí, když totiž podlahu vytřete suchým mopem či hadrem. Pokud si při přesouvání vašeho nábytku v domácnosti budete dávat pozor a nebudete ho šoupat po zemi, nýbrž při přenášení nadzvedávat, můžete si být jisti tím, že vám vaše nová korková podlaha bude sloužit opravdu dlouho. Korková podlaha navíc bude doslova a do písmene hýčkat vaše klouby a chůze po ní pro vás bude něco jako procházka rajskou zahradou.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download